Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Fatality

Logo

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: Tworzenie i kodowanie stron WWW, webmastering

Dodatkowe informacje: Potrzebuję ciekawe logo dla mojego portfolio. Niestety dopiero zaczynam przygodę z grafiką i nie jestem w stanie sobie czegoś kozackiego zrobić. Logo może być zrobione jako gif lub normalnie jako png. Dla ułatwienia oto link do portfolio: adamrydza.pl

Kwota wynagrodzenia: 60zł

Sposób wynagrodzenia: PayPal

Termin wykonania: Jak najszybciej :)

Kontakt: Forum lub mail: rydzaadam@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dałoby rady zrobić coś w stylu, że na początku są same litery AR i z nich samo się piszę AdamRydza.pl? Że z tego stanu AR pisze się najpierw Adam i potem Rydza.pl. Chodzi mi o efekt podobny do sygnaturki (jest w załączniku) :)

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę zaproponować jedynie to co jest w propozycji, natomiast może lepiej poprostu skontaktować się w sprawie loga z twórcą sygnatury?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety najpierw zleceniodawca uznał że może użyć mojego sygnetu bez pytania i płacenia bo nie było na nim znaku wodnego, następnie powiedział że kupi je po 15 przeleje pieniądze, a dopiero poźniej gdy napisałem czy je kupuje czy nie raczył poinformować że jednak nie i jest to zbędne na jego stronie 🙂

• Lubię to! 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.