Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kamilplakat

Grafika na bluzę na własny użytek

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: grafika na bluzę

Tematyka: dokładne instrukcję  pod spodem

Dodatkowe informacje: dokładne instrukcję pod spodem

Kwota wynagrodzenia: ciężko mi to wycenić, przed podjęciem pracy proszę o wycenę swojej pracy na pw, jeśli cena nie będzie z kosmosu to zapłacę tyle za ile się ktoś podejmie 

Sposób wynagrodzenia: przelew, paypal, blik, dostosuje się

Termin wykonania: jak najszybciej, kto pierwszy ten lepszy, chyba, że będę niezadowolony z efektów, jednak dokładne instrukcję minimalizują te ryzyko

Kontakt: pw

Jako, że jestem zielony z grafiki potrzebuję kogoś kto mi zrobi grafikę na bluzę NA WŁASNY UŻYTEK (nie będzie ona sprzedawana ani nic, chcę zrobić customową bluzę dla siebie).

W załącznikach po kolei: grafika którą chcę umieścić, sposób wycięcia (oczywiście bardziej dokładne niż moje), czcionka jakiej chcę użyć (oczywiście może być zbliżona do tej, jeśli nie można jej znaleźć), koncept tego jak ma to wyglądać (umieszczenie napisu), końcowy efekt ma wyglądać jak ostatnie zdjęcie. 

NAPIS JAKI MA BYĆ NA PROJEKCIE: I SAID GODDAMN! i jeśli jest możliwość to chciałbym wersję alternatywną: I SAID GODDAMN! GODDAMN!

Zdjęcie chciałbym bez tła, w dobrej rozdzielczości, najlepiej format

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez kamilplakat
poprawa mylącego fragmentu o płatności z góry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja propozycja, krawędzie są gładkie by zniwelować pewne ograniczenia podesłanej grafiki. Na podglądzie w niskiej rozdzielczości, prześlę w pełnej po wyłonieniu. 1.thumb.jpg.24943825b26758604311a70b5c27af3b.png.8af21a3d4453207a7274bc3accad02c5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza: fatalna czcionka, wycięcie ładne, początkowo myślałem o tym, żeby była widoczna aureola, ale chyba będzie ciężko to tak wyciąć żeby było estetyczne i czcionka ma nachodzić na obraz

Druga: nie jestem pewny czy te krawędzie spoko będą wyglądać na samej bluzie, czy da się to wydrukować w sitodruku po prostu, żeby było ładne (jak znasz odpowiedź na to pytanie, możesz rozwiać moje wątpliwości), czcionka też słaba.

Co do wycięć nie wykluczam ani tych bez aureoli w stylu pierwszego, ani z aureolą w stylu drugiego, w celu zwiększenia szans możecie przygotować dwie wersje.

Co do czcionki ma być ognista w środku z takimi obramowaniami i w podobnym kształcie font, taka jak moja, kojarzy mi się z metalowymi zespołami, może to jakaś podpowiedź.

lepsze wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cztery wersje w imgurze

Czcionka została zmodyfikowana przeze mnie, starałem się poprawić krawędzie i dodać napis aby nie było widać dalszych krawędzi.

Co do wycięcia aureoli - uwierz mi, nikt nie zrobi tego profesjonalnie, aureola ma błysk i będą krawędzie nieco zepsute 😄

Edytowane przez FrosteR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

froster dzięki za radę 

najbliżej jest crystalo, tylko napis po łuku i większy, jednak poczekam jeszcze, może ktoś da lepszy font, bo to nadal nie to, chociaż jest najbliżej i jak nic nie będzie to wezmę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krawędzi zostały poprawione, nieco polepszyłem tą panią by ładniej wyglądała (mały makijaż graficzny) i napis wedle życzenia, w razie poprawek zapraszam na PW!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście mogę coś zmienić wedle życzenia.

Edytowane przez Tiamin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o zostawienie dobrowolnej opinii:

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.