Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LB30

Digital art, pomoc...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich ! 

Bardzo proszę Was o pomoc i poradę. Od niedawna poznałem sztukę zwaną digital artem. Jestem zafascynowany mozliwosciami jakie daje digital art i chciałbym się w tym kierunku kształcić, zdobywać doświadczenie. Mówiąc wprost, chciałbym to ogarnąć.

Od kiedy pamiętam, ołówek i kartka to moi najlepsi przyjaciele. Uwielbiam rysować, malować. Ogólnie sztuka szeroko pojeta, jest moja pasja. Możliwości jakie daje digital art są niezwykle i w tym kierunku chce iść. Swoją pierwszą pracę i jak narazie jedyna, wykonałem na najtańszej wersji tableta graficznego firmy wacom, na tragicznym laptopie, który bardzo zacinal się, przeszkadzał w pracy.

Niżej przedstawiam Wam swoją pracę i bardzo proszę o opinię na temat mej kreski 🙂 Tak jak wspomniałem jest to moja 1 praca na tablecie graficznym. 

Digital Art na tyle mnie "wciagnal", iż postanowiłem zakupić dobrego laptopa i tablet graficzny. Niestety nie znam się i jestem początkujący ,dlatego chciałbym Was prosić o pomoc odnośnie sprzętu. Na co zwrócić uwagę, może macie jakieś propozycje co do sprzętu. Mój budżet jaki postanowiłem przeznaczyć na to 6 tyś zł. 

Bardzo proszę o pomoc i opinie.

Pozdrawiam Was i życzę twórczych wen.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli kopiujesz swój post z innej strony to przynajmniej możesz pozbyć się tego białego tła XD

Popracuj nad okiem 

2018-11-02 10_31_55-Digital art, pomoc... - Rysunki i fotomanipulacje - Grafinity.pl - forum graficz.png

Dziwnie to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi