Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Foxdesigner

FoxStudio - Nowe odświeżone logo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Prezentuję nowe logo, które widnieje już na moim fanpage'u. Mam świadomość, że pomysł nie jest zbyt kreatywny, jednak różni się od innych jak każde logo.

Projekt na Dribbble:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To najgorsza rzecz jaką możesz powiedzieć . Przyciąga tylko uwagę do tego aspektu, a kompletnie cię nie usprawiedliwia cię w oczach czytającego.  W takim wypadku możesz się tylko zastanowić jak urozmaicić to logo, albo po prostu być dumnym z tego co jest i ładnie to zaprezentować 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Modum Ogólnie jestem bardzo dumny z tego względu, że niestety nie mam w ogóle umiejętności, a tym bardziej talentu czy głowy do tworzenia logo. Można powiedzieć, że to moja pięta achillesowa i do tej pory za mój wizerunek robiły zwykłe napisy wykonane zwyczajną darmową czcionką bez żadnych ulepszeń. Natomiast wszelkie próby wymyślenia czegokolwiek bardziej kreatywnego czy skomplikowanego kończyły się niepowodzeniem po tygodniach czy miesiącach myślenia. 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałeś tworzyć logo przechodząc przez cały proces z mapą myśli, moodboardem i ręcznym projektowaniem? Ja na początku opierałem się takim metodom, ale z czasem przekonałem się że przy blokadzie twórczej nie ma lepszej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomijając pomysł wykonanie bardzo fajne 😄

Pamiętaj, że lis to nie tylko specyficzny face ale też ogon 😄

Zawsze możesz wszystko jakoś połączyć z literami nazwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rafał Dzięki wielkie. No niestety sam pomysł to ogromny minus, ale cóż. :D Pamiętam, pamiętam o ogonie, jednakże póki moje umiejętności w obsłudze programów wektorowych, jak wyżej wspomniałem są minimalne, to wolę zostać przy aktualnej wersji. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi