Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: Blog ogólnobudowlany / firma

Dodatkowe informacje:

Nazwa bloga/firmy "Infraspekcja". Blog będzie publikował na 3 zasadnicze tematy.

Pierwszy temat będzie to upowszechnienie tematu termowizji w budownictwie. Wykrywanie wad i usterek przy pomocy termowizji.

Drugim tematem będzie ciąg wpisów o tym jak dokładnie krok po kroku odebrać własne mieszkanie od dewelopera na własną rękę.

Trzecim tematem poruszanym na blogu będzie tematyka bardziej budowlana jak usterki budynków oraz sposoby ich naprawy.

Firma o tej samej nazwie Infraspekcja będzie zajmowała się badaniami termowizyjnymi domów/mieszkań, pomocą przy odbiorze mieszkań od deweloperów, doradztwem technicznym w budownictwie.

Chciałbym aby logo nawiązywało w głównej części do termowizji oraz budowlanego charakteru bloga/firmy.

Kwota wynagrodzenia: 150PLN 

Sposób wynagrodzenia: Przelew na konto

Termin wykonania: 17.12.2018 (wybór logo do dnia 19.12.2018. Płatność  do 20.12.2018)

Kontakt: infraspekcja@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za propozycję. Te logo w mojej opinii jest nieczytelne. Trzeba się mocno przyjrzeć żeby zobaczyć co jest na tym obrazku. Może nie do końca trzeba tam kamerę ponieważ niewiele osób w ogóle kojarzy jak wygląda kamera termowizyjna. Te nawiązanie do termowizji może być bardzo subtelne. Prostota i czytelność na pierwszym miejscu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesyłam coś od siebie. Subtelne kolorystyczne nawiązanie do obrazu kamery termowizyjnej (również podkreślone większym natężeniem "kresek" elementów, które są "bardziej ciepłe" w oku kamery).
Jeśli propozycja Panu odpowiada, popracuję nad odpowiednią typografią dla znaku i prześlę kompletną propozycję.
Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda naprawdę nieźle. Może z odrobinę inną kolorystyką. I trochę chyba zbyt masywne linie domu.
Chętnie zobaczę również wersję z napisem który może diametralnie zmienić wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesyłem uzupełnioną, poprawioną wersję.
Nie chcę rezygnować z wykorzystania grubszych linii, gdyż w mniejszych rozmiarach wyglądają znacznie lepiej od cienkich, wręcz włosowych kresek, dlatego też poprawiłem "okna" na bardziej spójne z kompozycją - osobiście uważam, że to faktycznie był dobry wybór, gdyż sam znak jest znacznie bardziej jednolity i czytelny - a co za tym idzie, bardziej atrakcyjny wizualnie.

Pozdrawiam, Michał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Michał. O wiele lepiej wygląda. Czy dasz radę lekko zwiększyć zakres kolorów gradientu?  I odrobinę bardziej iść nie w fiolet a czerwień/pomarańcz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edytowane przez Cinek96

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie propozycje. Aktualnie zdecydowanie najlepszą pracą jest logo autora Saybra. Minimalizm, prostota i jednocześnie zachowany charakter który chciałem. To jest dokładnie ten kierunek o który mi chodziło 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edytowane przez wojtekm1994

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Egze

EDIT

No co?? XD Wydaje mi się, że i tak nikt już nie wymyśli nic lepszego niż Saybra. Spodobał mi się jego pomysł i spróbowałem ująć to inaczej.

Edytowane przez Adipe
  • Aha? 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.