Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Diabelo

CIezko bylo sam se strzelic takie zdjecie xd

Rekomendowane odpowiedzi

Fotografem nie jestem, chociaz mysle czy by sie tym nie zajac, bo zbytnio nie ufam innym zeby mi robili zdjecia bo wiem ze sam bym se lepiej zrobil, ale oczywiscie nie da sie tak. Chociaz tak o sie da.

reee2.png.460937f2c7ec00c93c104ad568328681.png

"Oryginal" wyglada tak, bo bylo to robione kamera inaczej bym sam siebie nie zlapal, a mowie "Oryginal" a nie Oryginal poniewaz widac odrazu ze jest tam nayebane efektami, orginal byl bardzo zolty.

xdd2.png.1b9eb900a670705cb41b0729c6746335.png

Edytowane przez Diabelo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Niczym, to byl projekt na film horror mojego wydania a to mial byc plakat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Mam malo wiary w siebie, ciagle porownoje swoja prace do lepszych i po przez to wywalam swoja do smieci do poki nie zrobie lepszej. Dlatego filmu nie ma, nagralem scen mase, edytowalem w programie itp, a potem usunalem bo nie daje rady jak patrze na prace profesjonalnych filmow na internecie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Diabelo Przyjacielu poradzę Ci coś z góry, bo marnujesz się jak ja chwile temu. Pogódź się, że nie będziesz najlepszy i zawsze będzie ktoś lepszy, który na jakiejś płaszczyźnie będzie bardziej rozwinięty niż Ty. Zaakceptuj to, porównuj się do najlepszych, bo tylko takie zestawienie gwarantuje rozwój, ale nie bój się tworzyć i pokazywać to ludziom. Kiedyś w swoich klimatach będziesz za******y i będziesz tworzyć coś na wysokim poziomie, a może już to robisz a nie dajesz ludziom tego zobaczyć? Sam też kiedyś nie byłem jakoś wybitnie za******y w tej kwestii, a teraz myślę że robię rzeczy na dość ciekawym poziomie 🙂

Wiem co mówię bo sam bawię się w filmy juz kilka lat. Głowa do góry, więcej wiary w siebie i w to co robisz i pokazuj to światu, tylko postaw na ciągły rozwój w tym temacie. POWODZENIA! 😁

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też myślę jak kolega wyżej. Poza tym takie amatorskie filmy z niedoróbkami mogą mieć swój klimat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi