Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
yekkiw

Logo/herb piłkarski (50-100zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: logo/herb piłkarski 
Tematyka: logo dla klasy piłkarskiej? 
Dodatkowe informacje: Herb bądź logo dla klasy sportowej o profilu piłki nożnej. Najlepiej jakby został wykonany w barwach białych/czarnych/niebieskich/pomarańczowych lecz jeżeli ma to lepiej wyglądać można użyć innych. Najlepiej jakby w herbie znalazl się napis KLS 70-tka/Klasa sportowa 70-tka, ale może być pod lub nad jeżeli będzie to dobrze to wyglądało. Dobrze jakby było coś związanego z piłka/miastem Płock. Na 3 zdjęciu logo Plocka, które można wykorzystać. Można się wzorować na którymś ze zdjęć, chociaż bardziej chodzi mi o sam wzór/obramowanie. Zastrzegam sobie prawo do nie wybrania żadnej z prac.

loga do wzorowania się:

FC_Santa_Claus.png

GuangzhouEvergrandeTaobao_FC_2015.png

I ew. logo miasta Płock
Kwota wynagrodzenia: 50-100zl do negocjacji 
Sposób wynagrodzenia:
Przelew
Termin wykonania: 
Do 20 grudnia 
Kontakt:
Facebook (Kuba Dzido), E-mail (yekkiw@gmail.com)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wieczór.
Przesyłam wstępny projekt, w celu łatwiejszego określenia kierunku, w jakim zmierzać z pracą.
Herb korzysta z elementów charakterystycznych miejskiego herbu (wizerunku katedry i jej okiennicy) i kolorystyki miejskiego logo.
Dodatkowo wstępnie nie starałem się wpleść tematyki piłkarskiej, gdyż logo w bardziej uniwersalnej formie mogłoby służyć także innym sekcjom sportowym.
Proszę napisać co Pan uważa i ewentualnie wdrożymy odpowiednie poprawki.
Pozdrawiam, Michał.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ ja bardzo chętnie bym to zrobił i robię zawsze, ale tym razem nie byłem w stanie ani dodać pliku z dysku (błąd -200 albo 200, nie wiem co on tu oznacza) ani z url, bo wszystkie mi sukcesywnie odrzuca więc cóż mam poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wojtekm1994

Podoba nam się pana praca, ale prosimy o usunięcie napisu „KLS” a zastąpieniem go „KLASA SPORTOWA” i oczywiście usunąć napis klasa sportowa z lewej strony.

szymciucs

Prosiłbym o podesłanie tego logo z niebieskim tłem ale z białym obramowaniem, bez tego pokreskowania jak pierwsze i logo Plocka bardziej w pomarańczowym kolorze. Prosiłbym tez o podesłanie pierwszego wzoru z czarnym obramowaniem.

Zielonka

Chodzi nam o logo typowo dla klasy o profilu piłki nożnej i inne dyscypliny nie maja tutaj znaczenia. Generalnie nie podoba nam się całkowicie środek, musi być cos ciekawszego/ładniejszego. Ta pusta przestrzeń między napisem „klasa sportowa”, a „70-tka” tez można cos wstawić, np jakaś piłkę, zeby to ładniej wyglądało. Poprosimy następna już zmieniana wersje z krzyżem i bez. W środku można dodać np orła, ktory jest związany z powiatem Płockim lub liczymy na twoja kreatywność, możesz tez cos pokombinować żeby znalazł się napis PŁOCK gdzieś w środku loga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

poniżej moja propozycja.

Całość przygotowana na wektorach więc łatwo można skalować logo (bez utraty jakości), a także nanosić na materiały klubowe, czy też jako haft komputerowy czy nadruki na koszulkach drużyny.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Eriniasdesign
Podmiana pliku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja propozycja:

Edytowane przez jestempawel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pańska praca wywarła na nas duże wrażenie, lecz chcielibyśmy zobaczyć wersje z napisałem „Klasa sportowa” z obramowaniem tak jak jest „zst 70”. Można zrobić „Kla” z niebieska obramówką, a „sa sportowa” z pomarańczowa i druga wersje bez obramówki przy „70tka”. Proszę jeszcze o pokazanie wersji bez tego cienia na niebieskiej stronie.
Edytowane przez yekkiw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eriniasdesign

Prosimy o podesłanie w innej kolorystyce, ponieważ narazie nie przypada nam do gustu, jakoś ten niebieski i czarny do siebie naszym zdaniem nie do końca ładnie się komponują.

jestempawel, FrtxFlex

Dziękujemy za wysiłek, lecz postanowiliśmy odrzucić państwa prace, ale oczywiście czekamy na inne propozycje.

Adipe

Bardzo dobra praca, jeżeli nie byłoby z tym problemu, prosimy o podobna wersja ale z orłem i bykiem.

Wojtekm1994

Nadal czekamy na drobne zmiany napisane w poście wyżej i prosimy jeszcze o wersje bez cienia. Prosimy o nie zamieszanie jednocześnie słowa „klasa sportowa” i „KLS” ponieważ KLS jest skrótem od klasa sportowa : ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstawiam mniejsze zdjęcie

Edytowane przez arsa
za duże zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.