Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
maniek95

[platne] wizytowka

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: wizytowka

Tematyka: firmowa

Dodatkowe informacjeGeneralnie to wszystko zeby bylo czcionka jakas schludna, no i czy jezeli chodzi o wizytowke dla drugiej osoby czyli wiadomo szablon zostaje ten sam ale o napisanie ta sama czcionka tylko zmieniony email, nazwisko nr tel itp. to chyba nie bedzie problemu? Ostatnio dawalem zlecenie i oczywiscie od A do Z oplacone zostalo wiec nie ma problemu, kiedys tez wiec z wyplacalnoscia nie ma problemu. Wymiary 85x55mm, jednostronna to bedzie wizytowka. W sumie wytyczne znalazlem tutaj bo chyba tej firmie bede dawal do drukowania wiec to co mi potrzebne jest tutaj. 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Zalaczam logo firmy:  Odnosnie koloru to nie jestem pewien czy to niebieskie czy zielone logo bo mam w dwoch kolorach zrobione jeszcze ale najpewniej to zielone: 

Logo oczywiscie no i dane podstawowe takie jak:
Imie Nazwisko
Stanowisko w pracy
AD-BUD Onshore 
adresemail@firma.com
+48 987 654 321
www.nazwafirmy.com

Kwota wynagrodzenia: 60zl ale jak bedzie cos wymagajacego to jestem w stanie zaplacic wiecej

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: do wtorku/srody.

Kontakt: przez wiadomosc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za propozycje Panowia, odnosnie loga lepszej jakosci chyba juz sprawa zalatwiona. Mam wszystkie pliki z loga tj. cala paczke od grafika wiec wrazie czego wysle cala na PW i sie podmieni zeby bylo lux z tym nie ma problemu. Odnosn drugiego postu to tlo tam nie pasuje, firma jest powiazana z recyklingiem wiec moze cos w tym kierunku. natomiast ostatnia propozycja nie jest taka zla. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki Panowie za propozycje, wszystko fajne natomiast aktualnie zastanawialbym sie nad propozycja  Deroxa jest spoko tylko te liscie tam sie nie wpasowuja wiec delikatnie przerobic by trzeba natomiast ogolnie spoko pomysl, ewentualnie Blaza tez jest calkiem ok ale to logo (strzalki) to chyba jest opatentowane chociaz tez nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawiona wersja bez liści w 3 wersjach kolorystycznych:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki wszystkim za propozycje. Jutro zdecyduje ktore biore gdyz wroce z trasy I na spokojnie zasiade przed kompem I dam znac. Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za propozycje jeszcze raz, wybieram Deroxa tak jak mowilem wczesniej, jedynie delikatne modyfikacje i bedzie spoko. Dziekuje innym za poswiecony czas.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.