Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kubace

Kubace Web

Rekomendowane odpowiedzi

Drugie podejście do webów, projekt dla warsztatu samochodowego. Uwagi i komentarze bardzo mile widziane :grafinity:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez Kubace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwiększyłbym trochę line-height w ofercie, oraz poprawił czytelność buttonów czytaj więcej, gdyż czyta je się naprawdę kiepsko.

Wszystkie tytuły zakładek i  ich opisy zrobiłbym od lewej do prawej, niż dał je na środku, ponieważ lepiej się przegląda taką stronę, gdzie wszystko jest ułożone w jeden sposób, niżeli raz od lewej, raz od środka itp itd.

Również za dużo czerwonego, wsadziłeś ten kolor kompletnie gdzie się dało, do wszystkiego co możliwe, strona wygląda nudnie, mdło, wygląda jakbyś użył tylko białego, czerwonego i czarnego, dodałbym jakiś kolor do akcentowania poszczególnych rzeczy jak button czy ikona, bo szczerze od tego czerwonego strona wydaje się nudna.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tanuki Dzięki za komentarz, nie mogę za bardzo wyczuć, które elementy wyróżnić innym kolorem, wyszło coś takiego:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez Kubace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurcze, widać różnicę, jeszcze by trzeba było dopracować typografię i bardzo fajny projekt, chodzi o kerning i tracking, od razu widać, że się coś dzieje przez te kolory, nie ma już tej monotoni.

W jakim programie projektujesz strony ?

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z projektu na projekt coraz lepiej :)

Jak dla mnie w niektórych miejscach (oferta, opinie) trochę zbyt drobny tekst względem spacingów.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że masz problemy z cieniami tak samo jak ja 😄 ale po tym artykule zacząłem robić lepiej  

W sekcji ostatnio wydane twoje karty są bardzo dziwne, marginesy są za małe, są zapchane na siłę, daj informacjom troche miejsca do oddechu, w newsletterze to samo 🙂

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te kółka w wyszukiwarce i newsletterze okropnie wyglądają, linki w nawigacji dolnej chyba są za bardzo rozciągnięte względem reszty linków np w sidebarze.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi