Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez Kubace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za propozycje. Może całkiem inna wizja przysłony? Jest czasu trochę by coś jeszcze pokombinować z tą przysłoną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za propozycję. Takie inne i nawet ciekawe, ale nadal bardziej podoba mi się praca @

Jedynie ta przysłona nie podoba mi się w jego pracy, bo zarys aparatu fajny. Może jeszcze coś pomyśli z przysłoną w wolnym czasie, by inaczej, atrakcyjniej ją przedstawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@

świetna robota. Jedno i drugie wygląda dobrze. Drugie to takie chyba bardziej modne teraz? Na tę chwilę najlepsze prace podesłałeś. Widzę, że warto było czekać. Może jeszcze ktoś coś doda, albo Ty sam jakieś inne propozycje wrzucisz. 🙂 Mam nadzieję, że to Twoje prace w 100% i niczym zbyt mocno się nie inspirowałeś. Jeszcze w necie nie sprawdzałem.

• Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@

moderacja nic z tym nie zrobi??? Za takie coś to chyba bany powinny lecieć, bo ewidentnie wlazłbym na minę gdybym takie logo wziął. Dzięki, że wrzuciłeś.

@Adipe Teraz to się trochę cykam z logo, bo jeszcze później ktoś mnie będzie po sądach ciągał, że logo ukradłem, a ja się będę tłumaczył, że kupiłem na forum graficznym.

Edytowane przez kenzo89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kenzo89

Oczywiście staramy się sprawdzać wszystko pod kątem plagiatów ale jesteśmy tylko ludźmi i nie zawsze wszystko wyłapiemy. Dlatego podziękowania dla @Tiamin za wskazanie plagiatu, użytkownicy również mogą nam zgłaszać takie rzeczy, więc jeśli ktoś ma jakieś podejrzenia wystarczy napisać bądź zgłosić post.

Jeśli obawia się Pan zakupu któregoś z projektów proponuje poprosić o sporządzenie umowy o dzieło i taki dokument podpisać. W przypadku problemów będzie Pan miał dowód na zakup i raczej uniknie większych problemów.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kenzo89 Logo w pełni mojego autorstwa. Sporządzam umowę o "przeniesienie autorskich praw majątkowych". Czym ona jest, możesz przeczytać tutaj: 

(mam nadzieje, że linkowanie do własnych stron nie jest tu niemile widziane 😉 ). Umowa zlecenie też jest jakimś tam dokumentem ale obydwa dokumenty wzajemnie się "wspierają",  BTW. jeśli w artykule jest coś nie tak to prosiłbym o wytknięcie błędów.

A teraz logo (pewnie za bardzo odjechane... wiem poniosło mnie. 😉 ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MaciekM faktycznie trochę przekombinowane 😄 Za dużo wszystkiego, ale dzięki za propozycję. Liczę na jeszcze jakieś propozycje panie i panowie. Trochę zawiedziony jestem, bo najbardziej podoba mi się logo, które nie jest wykonane przez osobę, która je tu dodała 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kubace Bardzo ładne logo. Na ten moment najbardziej podoba mi się 🙂 Jeszcze jakbyś jakieś propozycje fontów do tego dodał to by było fajnie. Napis "snopkiewicz.pl".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.