Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
emte

Młoda Polska - polityka.

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

A własnie Biedroń. Co o gościu sądzicie? Wiadomo jaki ma program? Gościu wydaje sie być git dodatkowo w mieście w którym jest prezydentem mega go propsują. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TK

Seicento

10 sierot

Ciamajdan

Diduszko

art. 7

Caracale

czarny marsz

wiewiórka

rezydenci

protest studentów

puszcza

konie

Le Pen

szary człowiek

Izrael

sankcje USA

niepełnosprawni

wafelki

KRS

Gersdorf

premie

billboardy

KNF

11.11.

policjanci

Andruszkiewicz

NBP

nauczyciele

dziki

15ek4nk.jpg

Tak mnie zastanawia, gdyby Kaczafi i spółka zabronili kur*** stać przy trasie to czy Ostaszewska razem z lalkami z opozyji zastąpiły by je w proteście przeciw zamordyzmowi dziwek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale szczerze mi się nie chce wierzyć, że chcą wystrzelić 210 tyś dzików z puli 229 tyś. Prawda to w ogóle?

@edit

Kurwa, niby prawda. Pojebało ich. Ciekawe jaka ustawa przejdzie po cichaczu, bo krzyk będzie straszny.

Edytowane przez Adipe
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

a niech wybijają, przecież to się ******* jak króliczki, przez całe życie dzika nie widziałem na oczy, a ostanimi czasy po nocach zrobiły sobie autostradę przy mojej posesji i nie chciał bym ich trafić na powrocie z jakieś imprezy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie aż taką ilość i nie tylko po to żeby zabić. Na mięso chociaż jakieś, choćby dla kotów i psów. No kurwa, nie ma to jak wybijać możliwe zasoby jedzenia. W ogóle jak można wybić całą populację jakiejś zwierzyny.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A powinno Cię obchodzić, bo to ich media i ludzie wypuszczają newsy typu " 210 tyś dzików z puli 229 tyś" , co jest farmazonem, jednocześnie robiąc to samu tylko z kilka razy większym skutkiem 

@Adipe

49315657_2723997487613958_33693665820304

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MarcinD

Zdążyłem już się naczytać o tej sprawie i zwracam honor. Za łatwo i za szybko przyjąłem za pewnik liczby dzików w Polsce i całe to wybijanie. Rozumiem teraz jaki jest w tym cel.
Ale nadal nie wiem, bo nie znalazłem takich informacji - czy one są po prostu wybijane i zakopywane? Tak jak pisałem wcześniej niech to chociaż idzie na karmę dla zwierząt.

I jak usłyszałem co Kukiz powiedział i z czym porównał to wybijanie dzików to...szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adipe Dziki są chore na asf czy inny syf, podobno, PODOBNO 🙂 dla człowieka nieszkodliwe, ale dla innych zwierząt już tak, wiec zapewne utylizacja

Kiedyś słyszałem takie historie, że jak znaleźli martwego pieska na ulicy, to go mielili i szło na karmę dla kolejnych psów itp, później przyszła unia

ed: doczytałem właśnie co ciasteczko powiedziało, wygląda na to, że za chwile będzie się ścigał z nowoczesną w sondażach, a i ter ploty co chodziły o nim przed wyborami mają coraz więcej potwierdzeń, zapijaczony debil

Edytowane przez MarcinD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi