Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
dawidek2

Portfolio Web Developera

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Moje pierwsze portfolio, co sądzicie? co byście zmienili?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że ocenianie składni czy poprawności kodu pozwolę sobie odpuścić, bo nie jest to moja dziedzina, więc... białe paski po obydwu stronach są zrobione specjalnie czy nie miałeś takiego zamiaru? Zgaduję, że jest to druga opcja ze względu na inny kolor bg w sekcji "Who the f!@# am I?". Co do nagłówka, proponuję abyś zmienił owe zdanie na coś innego, jeśli chcesz być brany na poważnie. Poza tym, opis w j.angielskim należy poprawić, bo nie jest w 100% logicznie napisany np. [...] The passion about programming started when i was around 13 years old, where I tried [...] on the famous CMS [...]

Lecimy dalej:

• "What I use" - nic nie rozwinąłeś na temat swoich umiejętności. Nie rozumiem po co podpisałeś poszczególnie ikony, jeśli są już opisane.
  • Realizacje - brak nagłówka, więc na pierwszy rzut oka nie widać gdzie co się rozpoczyna, brakuje mi bardziej szczegółowego opisu na temat prac, natomiast podoba mi się, że umieściłeś odnośnik do kodów.
  • Kontakt - bardzo małe pola tekstowe, a placeholders'y są w połowie ucięte. Jeśli masz githuba (a masz) i inne konta na mediach społecznościowych, to podziel się taką informacją z osobą odwiedzającą twoją stronę www.

Ogólnie pod względem wizualnym strona trochę kuleje. Wszystko wydaje się trochę za duże (ikony, odstępy), a za to obrazy poglądowe twoich pozostałych prac są zbyt małe + font mógł być lepiej dobrany. Tyle ode mnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za krytyke.

Taki efekt miał być z tymi paskami po dwóch stronach, ale juz to usunałem.

Gdzie dokładnie placeholdersy są ucięte? bo u mnie to wygląda tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co sądzisz o moim nowym portfolio? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi