Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Warso

[LOGO] Grafika dla trenera personalnego

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: logo.

Tematyka: fitness/siłownia.

Dodatkowe informacje: Logo musi mieć kształt okręgu i być idealnie dopasowane do wymiarów zdjęcia profilowego na Instagramie. Konieczny jest napis: COACH WARSO. Ja widzę to tak: okrag, postać jakiegoś "pakera" może być komiksowa albo nieco karykaturalna + widoczny napis COACH WARSO (z naciskiem ta "WARSO", "COACH" może być mniejsze, jednak nie musi). Kolorystyka dowolna (za wyjątkiem różu). Z uwagą przyjrzę się oczywiście każdemu projektowi, jednak najlepiej, gdyby logo wyglądało tak, jak opisałem wyżej.

Kwota wynagrodzenia: 50 zł

Sposób wynagrodzenia: przelew gotówki.

Termin wykonania: bez ściśle określonego, ale maksymalnie do 20.01.19.

Kontakt: forum, mail: michal7080@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

@crystalo, @wojtekm1994  dziękuje za przesłane prace. Obie grafiki są w miarę ok, jednak oczekuję czegoś w 3D, żeby wyglądało to jeszcze lepiej i zdecydowanie atrakcyjniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Instagram możesz użyć samo bez nazwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem właśnie, by wszystko znajdowało się w logo (okrąg, sylwetka pakera + widoczny i estetyczny napis: "COACH WARSO".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Blaza, dużo lepiej, tylko trochę "surowo". Fajnie, gdyby te mięśniak miał oczy, zęby itd. Napis też fajnie jakby był trochę inny, bo ten wydaje się taki za prosty.

@Kubace, fajnie to wygląda, bardzo estetycznie, ale trochę za mało kolorowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kubace, dużo lepiej. Podoba mi się taki minimalizm. Mógłbyś zmienić tylko na próbę kolorystkę na fioletowo-żółtą? Najlepiej jakby miała takie odcienie jak ta grafika w załączniku. Jak przychodzi Ci do głowy inna grafika w środku logo w takim samym stylu to możesz tutaj pokazać, bo fajnie się zapowiada. Ciekawe jakby wyglądała jakaś postać pakera, bo ta sztanga + napis trochę przypomina logo siłowni, a nie trenera.

@Adipe, zamysł spoko, ale trochę zlewa się z całością ten napis 😛 Jak możesz, zaprezentuj coś jeszcze.

DO WSZYSTKICH: Najbardziej podoba mi się logo w kształcie koła. U góry napis COACH, na dole WARSO (może być większą czcionką niż tekst u góru). W środku jakiś paker. Całość estetyczna, rzucająca się w oczy.

Edytowane przez Warso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@o_p93, w miarę ok, tylko ten biały napis wygląda trochę słabo. Rozumiem, że to Twoja autorska praca, a nie wektor "pożyczony" z internetu? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Blaza, już jest lepiej. Masz jeszcze chęci trochę zmodyfikować logo (tak jak pisałem Ci na PW, czyli napis na górze - coach, a na dole Warso + kolory trochę inne, żeby nie było tak dużo tego białego)? 

Fajnie jakby ten napis był trochę bardziej 3D, bo ten czarny się zlewa z całym logo. 

Dzięki i pozdrawiam. 

Edytowane przez Warso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wojtekm1994, bardzo ładnie. Usunąłbym tylko te cienkie linie na górze i na dole. Dodatkowo fajnie jakby ręce były takie same, tzn. w takim samym odcieniu, żeby to był ręce jednej osoby, złączone w literę W.

Złote W wygląda mega spoko. 

Gdybyś mógł, chętnie zobaczyłbym inna czcionkę, bardziej trójwymiarową i z jakimś ładnie rzuconym cieniem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pracami, które każdy z Was mi wysłał. Najbardziej do gustu przypadły mi grafiki autorstwa: @Blaza, @wojtekm1994 i @KubaceCzekam oczywiście na kolejne propozycje od innych osób, ale cieszę się, że już teraz dostałem od Was prace, które mi się podobają. Dobra robota! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Blaza, wygląda to dużo lepiej niż ostatnio.

----------------

Prace @wojtekm1994 i @Blaza są moim zdaniem najlepsze. Poczekam do końca tygodnia, jeżeli nikt już nie prześle równie dobrych grafik, wybiorę jednego z Was.

Dzięki za zaangażowanie! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MaciekM no dobra, poczekamy 😉

Do wtorku/środy się wyrobisz? Wiesz mniej więcej o jakie logo mi chodzi?

Koniecznie w kształcie koła, w środku coś, co ma związek z fitnessem/siłownią. No i koniecznie napis: COACH WARSO (widoczny). Reszta do Twojej dyspozycji 😄

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi