Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Monocero

Logo forum o goleniu www.golarze.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: stworzenie LOGA forum typu "Stamps" lub w oparciu o taka bazę.

Tematyka: męskie tradycyjne golenie

Dodatkowe informacje: Kolorystyka i szata graficzna forum dostępna na stronie. Mam nazwę czcionki napisu Golarze.pl. Chciałbym tez używać to logo na gadżetach typu czapki, kubki koszulki. Zależy mi na oryginalności wygladu.

Kwota wynagrodzenia: do uzgodnienia ok 100 zł

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: do uzgodnienia

Kontakt: monocero@golarze.pl

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o logo, którego sam nie potrafię zrobić. Pierwsze nie jest w ogóle w charakterze forum. Drugie posiada potrzebne elementy ale wygląda jak by je zrobił 12 latek w internetowym kreatorze. Panowie trochę inwencji, kreatywności podobno to forum dla grafików :):):).

• Haha 2
  • Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątpię, że to kwesta kasy.  Gdyby to była kwestia kasy, to ktoś by dał super propozycje ale napisał że chce 400.  Tak się zarabia pieniądze. Chyba całkowicie normalne jest, że ja chce wydać jak najmniej, a twórca chce jak najwięcej i  się gdzieś trzeba spotkać po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie będzie robił loga "za 400" poświęcając na to czas i licząc na to, że nagle dostanie za nie 400% proponowanego wynagrodzenia, a biorąc pod uwagę szatę graficzną forum, logo z załącznika tematu oraz "uwagi" co do dotychczasowych prac, raczej trudno określić która propozycja byłaby super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poświęcasz czas, napiszesz ze chcesz 400 zł. A ktoś przerobi i sprzeda za stówke zainteresowanemu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest dziwne myślenie. Gdyby wszyscy postępowali tak jak wy piszecie to nikt by nic nie robił i rozwój technologiczny stałby w miejscu. Japończycy, a teraz Chińczycy cały swój technologiczny rozwój gospodarczy opierają na udoskonalaniu i powielaniu czyiś wynalazków i produktów. Chińczycy w dodatku robią to dużo taniej.

No ale bez sensu zabierać wam w takim razie cenny czas i zaśmiecać watek. Pozostaje mi poświecić godzinę i samemu to logo zrobić albo napiszę na amerykańskim forum gdzie dostane 100 propozycji po 10 minutach.

Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będąc kompletnym laikiem zrobiłem poniższe logo w 8 minut. Tylko zmiana czcionki mi została na foxlite.

Edytowane przez Monocero
  • Haha 1
  • Wow! 2
  • Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Panu że logo godne podziwu i uwagi myślę że żaden z grafików na forum nie byłby wstanie czegoś takiego zrobić, a na aukcjach można zaczynać sprzedaż od 4 zer 😂

• Super! 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszedłem na darmowy dostępny w internecie kreator i działem zgodnie z instrukcja krok po kroku. Nic nie kopiowałem, nie wycinałem. Kreator przeprowadził mnie przez cały proces.

Fajnie się pośmiać. Logo Nike zostało kupione za 35 $, a praca nad nim trwała 17,5 godziny. Ja zaproponowałem kwotę ok 100 za logo, które dla prawdziwego grafika jest robione z łatwością jak kula z nosa, a tu się rozwinęła w związku z tym polityka monetarno-społeczna. Nikt nic konkretnego nie zaproponował tylko, że mało kasy i że się nie opłaca. Oj, Panowie Panowie :):):)

Edytowane przez Monocero
  • Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak dla jasności.... padło kilka propozycji i co? oczywiście Pan płaci Pan wymaga ale czy nie za dużo jak na 100zl tych wymogów? proszę sobie spojrzeć na rynek od jakich cen powstają na prawdę dobre loga 😉 

co nie zmienia faktu że Pan to pokazał klasę 8 minut i takie cacko zrobić to jest na prawdę kreatywność na najwyższym poziomie myślę że nie ma tu nikogo który mógłby się z tym mierzyć ...niema sensu.

Pozdrawiam serdecznie,
Michal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniał Pan, że logo Nike zostało zaprojektowane w 1971 r., wtedy jeden dolar kosztował około od 100 do 150 zł czyli logo w najgorszym wypadku jak na polskie czasy wtedy kosztowało 3500zł.  W tamtych czasach pensja stanowiła równowartość 15 - 20 dolarów na miesiąc.

Dodatkowo

Nie przeliczamy starych dolarów na obecne kursy :)  

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie oczywiście, mamy gospodarkę rynkową i rynek dyktuje ceny. Nie zamierzam umniejszać niczyjej pracy, poddawać w wątpliwość kogokolwiek umiejętności . Skupiłem się tylko na chęciach.

Dobrze,myślę że temat został wyczerpany i tak w znacznym stopniu nadużyłem cierpliwości moderatora. Nauka pozostanie dla innych, by się najpierw zorientować w cenach zanim się zaproponuje zlecenie.

Miłego weekendu wszystkim życzę. Co do loga, które zrobiłem to zona mnie wyśmiała twierdząc, że bardziej się jej to kojarzy z jakimś ośrodkiem badawczym lub centrum molekularnym.

Edytowane przez Monocero
  • Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do

. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.