Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy:  Logo dla nowego sklepu internetowego.

Tematyka: Motoryzacja /  Skanery diagnostyczne do samochodów / Komputery

Dodatkowe informacje: Logiem miałby być napis : autscanner.com. Logo chciałbym, aby było minimalistyczne z dodatkiem wystającej wtyczki OBD2. (google) Kolorstycznie wybór jest dowolony. Koniec wtyczki mógły być jakimś kolorem niezbyt jaskrawym - lub i nie. Zdaje się na waszą twórczość.

Kwota wynagrodzenia: Za dobry i solidny projekt, oferuję 200 PLN.

Sposób wynagrodzenia: Płatne przelewem.

Termin wykonania: 25.01.2019

Kontakt: autscanner8@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, kompletnie nie siada mi wtyczka od przodu. Dziękuję za propozycje, jednak jeśli poszlibyście w kierunku wtyczki z kabelkiem małym - wychodzącej z napisu - byłoby super. Napis musi być duży, najlepiej pochylony i jakoś fajnie cięty - w stylu motoryzacyjnym. Czekam na dalsze propozycje. Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Halluc

Moim zdaniem wypadałoby poinformować zleceniodawcę, że używasz gotowego wektora. Wolałbym na jego miejscu wiedzieć, że logo, które zakupi, nie będzie unikalne. Oczywiście, jeśli nabyłeś tę grafikę, to nic do ciebie nie mam i przepraszam za utrudnienia w zarobieniu 187,10 zł. Ale mam pewne wątpliwości co do kupna przez ciebie tego pliku, jako że podesłałeś swoją propozycję w bardzo małym rozmiarze. Możesz je rozwiać, jeśli chcesz.

@autscanner.com

Rozumiem, że termin wysyłania prac mija wraz z końcem dnia 25 stycznia? Pytam, bo planuję coś przygotować, a nie chcę później niespodzianki, gdy podeślę pracę w godzinach wieczornych.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tiamin dziękuję za odpowiedź. Oczywiście. Termin jest ustalony sztywno, do dnia 25.01. Czekam na dalsze propozycje. Pozdrawiam! 

+ EDIT.  znalazłem fajny przykład jak mogłaby wyglądać ta wtyczka. 🙂

Edytowane przez autscanner.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

imageproxy.php?img=&key=16e6e9afd1ad076e

V2 

Edytowane przez FrtxFlex
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@autscanner.com, proszę zobaczyć że samochód przedstawiony przez @Tomaszenko jest udostępniony za darmo na internecie. 

Aby go komercyjnie używać należy mieć konto premium 

"Standard Freepik License
Free for commercial use with attribution required. More info"

ale wątpię żeby ktoś chciał mieć logo stworzone z elementów dostępnych za darmo.

Przydałby się dział lub temat do zgłaszania takich wytycznych w płatnych zleceniach. Ewentualnie notka w regulaminie, żeby do pracy dodać informacje czy korzystało się z elementów, które są na licencji. 

outlined-car-icons_23-2147492096.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niepoinformowanie zleceniodawcy o użyciu gotowca jest u nas traktowane jako plagiat, za to lecą ostrzeżenia a w przypadku kolejnych oszustw ban. Nie rozumiem po co nam do tego odrębny dział lub temat.

Wpisane takiego pkt. do regulaminu nie sprawi, że te osoby przestaną to robić, bo jestem pewny, że nawet tego regulaminu nie czytają. A takie coś jak użycie gotowca i poinformowanie zleceniodawcy jest sprawą oczywistą i nie trzeba nikomu tego na każdym kroku przypominać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem tu nowy i biorę na klatę te punkty ostrzeżenia. Co do pracy, tak wzorowałem się tym samochodem lecz nie ściągałem tych plików z vectorami. Sam to robiłem od zera w programie. Sorry za niepoinformowanie.

Pozdro

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja propozycja + inne warianty:

Edytowane przez Tiamin
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Dziękuję wszystkim za chęci oraz za podesłane prace. Jeśli chodzi o mnie i mój stanowczy wybór - wygrywa @Tomaszenko. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za zaangażowanie i czas. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.