Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Michał

Przyszłość serwisu Grafinity.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że nie będziesz podejmować decyzji zbyt pochopnie. Osoby, które są w dużym stopniu aktywne wypadałoby w jakiś sposób wyróżnić, chociażby właśnie poprzez widget "Najwięcej postów". Usuwając rangi możesz doprawadzić do tego, że forum będzie po prostu mdłe. Najbardziej jednak niepokoi mnie zmiana wyglądu forum, bo aktualny szablon jest ładny, a można tylko zmienić na gorsze... Mam nadzieję jednak, że forum wpadło w dobre ręce i nie będzie iść w dół.

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również ustąpuje z miejsca moderatora. Jako współzałożyciel tego serwisu mam nadzieje, że wpadł on w dobre ręce i będzie tak jak napisałeś. Liczę na zasłużonego 😛 

Powodzenia ❤️ 

• Lubię to! 1
  • Wow! 1
  • Wrr... 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Faktycznie, masz tutaj rację, ze względu na dobro potencjalnych klientów będę musiał to przemyśleć.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swego czasu na pewnym forum miałem sporą ilość "pomógł", później wyzerowali listę aby zmienić na jakieś piwa, innym razem w grze Drive Club byłem w drifcie w rankingach w pierwszej trójce lub w pierwszej dziesiątce, później wymyślili sobie, że zmienią drift i wyzerują rankingi, w obu przypadkach padło morale i mi się odechciało, więc rankingi raczej do przemyślenia?

Edytowane przez MarcinD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostaw po prostu obie wersje kolorystyczne. Niech użytkownik sam zadecyduje, która bardziej mu odpowiada. Jeżeli jest możliwość dodania paru styli, to dlaczego by tego nie wykorzystać? 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie ranking z ilością postów to durnota. Jedynie ranking z reputacją coś wnosi. 

z tym sie zgadzam.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że lepiej byłoby się trzymać wyznaczonej, jednakowej kolorystyki dla całego serwisu, materiałów reklamowych itp. 🙂Jednakże  przypadku gdy ciemny szablon byłby możliwy do ustawienia, a jasny byłby podstawowym to nie byłoby jakiś większych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że zmiany i zmiany ciekaw jestem  kiedy będzie wersja finalna i jak to będzie działać a wcześniejszą administracje Pozdrawiam i Witam nowego Administratora  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dało się zauważyć, że coraz więcej wyłapywanych jest grafik z freepik itp. bez informowania klienta skąd dany plik jest i że zazwyczaj nie można go komercyjnie używać, czyli jawne robienie w ****.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukałem pewnego filmiku, ale nie znalazłem, rozchodzi mi się o to, aby oznaczać jakoś takiego gagatka

dlatego w tym temacie, bo z innych, zwłaszcza ze zleceń każda dyskusja ostatnimi czasy leci do kosza

Edytowane przez MarcinD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MarcinD Jest to jakieś wyjście. Tylko na jakiej zasadzie mamy to zrobić? Już po pierwszej takiej próbie wrzucić takiego osobnika do grupy "podwyższonego ryzyka"? Czasami zdarzy się, że ktoś po prostu nie wie o takich sprawach i zwykłe zwrócenie uwagi wystarczy - z drugiej strony wiem, że nie znanie prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.

Takie przypadki to naprawdę ciężki temat do rozgryzienia. Nikt jeszcze nie wpadł na pomysł który wyeliminowałby takie działania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bądźmy poważni, w większości są to zlecenia na logo, logo, które powinno być zrobione, narysowane, może przerysowane ze zdjęcia - audi - od zera, a nie branie grafik z google grafika czy innych stron z wektorami, a co do oznaczania, podmieniać takiej osobie avatar, bez możliwości zmiany na karnego ****** i załatwione 😛

EOT

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale ale ale. sciaganie z freepika za darmo jest czymś złym, ale jeśli ktoś skorzystał kupując licencje to nie można do niego się przyczepić. Trzeba wyłapywać kogoś jak skorzystał bez licencji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety jest to problem bez rozwiązania. Gdyby ktoś już wcześniej wpadł na jakiś pomysł, to już dawno nie byłoby plagiatów etc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 na 100 ma licencje czy 1 na 1000? a jak ma, to daje cynka, że ma, wtedy admin wie, ze ma i mu zdejmuje bana, bo ma 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to mogę Ci napisać, że tak już jest. Jeżeli kogoś zbanuje a ten ktoś udowodni mi, że ma licencję to go odbanuje.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.