Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam na imię Bartek i jestem tu nowy jak i początkujący , krytyka mile widziana 🙂 mam nadzieje że aż tak strasznie nie jest... . Pozdrawiam

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porażka niestety, ale mam nadzieję, że przyjmujesz te słowa na klatę i będziesz walczył dalej.

Przeszukaj forum/internet zobacz jak powinno logo wyglądać, możesz też postarać się odwzorować logo ( w ramach treningu ).

Zajrzyj również do tutoriali na yt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Bartek! 🙂 Pamiętam ten moment, kiedy zaczynałam i chciałam użyć w swoich projektach mnóstwa efektów, które oferowały mi programy. Tak jest właśnie u Ciebie. Musisz koniecznie przyjrzeć się współczesnym trendom i stylom w projektowaniu logo: dzisiaj, stawiamy na prostotę i minimalizm. Polecam Ci strony typu behance.net, czy logopond.com, gdzie znajdziesz niezliczoną ilość inspiracji - na pewno szybko zorientujesz się, co jest dzisiaj "na czasie". Rozwijaj się i powodzenia! 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , oczywiście że nie poddam się i biorę krytykę na klatę , pod koniec lutego mam okazję iść na kurs grafiki komputerowej więc na pewno nauczę się tam więcej niż wiem obecnie dlatego już teraz próbuję coś robić w tym kierunku i postanowiłem pokazać tą amatorkę szerszemu i bardziej doświadczonemu gronu 🙂 dziękuje że mnie nie zmieszaliście z błotem 🙂 wszelkie uwagi i rady będę się starał wprowadzać  . Mam nadzieje że kolejne prace będą lepsze 😉

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Devil877 ja osobiście nie tyle co odradzam kursów, a raczej nie polecam. Tam nauczysz się głównie teorii, gustu Ci nie wyrobią. Co najwyżej mogą nauczyć Cię jakie są dzisiejsze standardy. Zależy też na jaki kurs trafisz, bo są takie gdzie rzeczywiście czegoś Cię nauczą, ale są też takie, na których będziesz uczyć się obsługiwać Photoshopa, a znam takie przypadki 😛 Raczej nie ma nic lepszego jak własna inicjatywa. Na Behance czy Dribbble masz pełno projektów, które spełniają dzisiejsze standardy i warto brać z nich przykład (nie mówię o kopiowaniu), a z czasem sam się wyrobisz. 

Aczkolwiek każdy ma inne metody nauki i jednym łatwiej jest czegoś nauczyć się na kursie, a inni stosują metodę na samouka. Jeżeli o to chodzi, to papier też nic Ci w przyszłości nie da, bo zleceniodawcy raczej patrzą na portfolio, niż na osiągnięcia, takie jak właśnie ukończenie kursu itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję że to wam się choć trochę spodoba choć różnie to bywa ..

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym razem nie zastosowałeś tylu efektów, co wcześniej, ale nadal nie wziąłeś pod uwagę wszystkich wskazówek, jakie zostały Ci powyżej podpowiedziane. Zgaduję, że użyłeś gotowych fontów do zrobienia tej pracy i twój wysiłek ograniczył się do ustalenia pozycji napisów, które ponadto nie jest dobrze zrobione. Spróbuj wziąć zwykłą kartkę papieru i narysuj coś na niej kilka/kilkanaście razy, jeśli efekty nie będą Ciebie usatysfakcjonować. Nie przechodź od razu do programu (w przypadku braku tabletu graficznego), bo tracisz jedynie swój czas. Przede wszystkim, musisz wszystko rozplanować, a potem zrealizować, a nie na odwrót 🙂 Wiadomo, że pierwsze prace graficzne nigdy nie sprawią super zachwycenia u kogoś typu wow. Również zdaję sobie sprawę, że osiągnięcie pewnego poziomu wymaga bardzo dużo czasu i poświęcania, ale postaraj się spędzić nad tworzeniem w PS/AI/Corelu conajmniej 30min z totalnym skupieniem na tym, co aktualnie robisz. W przypadku zaprezentowanej przez Ciebie pracy, można ją wykonać w przeciągu 10 minut na poziomie amatorskim wraz z pomocą google jak wykrzywić tekst. Baw się grafiką dalej, szukaj inspiracji, ucz się, a efekty zauważysz niedługo.

Przykład:

carlosdribbble_4x.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi