Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo dla sklepu internetowego z nowoczesną i designerską armaturą łazienkową https://armadesi.pl

Tematyka: armatura łazienkowa

Dodatkowe informacje: jesteśmy świeżo po zmianie szablonu sklepu internetowego na nowy i niestety stare logo już nam nie pasuje do designu strony dlatego chcielibyśmy nowe. Logo ma pasować stylem do wyglądu naszego szablonu, być eleganckie, estetyczne i jednocześnie nowoczesne/designerskie.

Kwota wynagrodzenia: 100 zł

Sposób wynagrodzenia: przelew na konto

Termin wykonania: im szybciej tym lepiej

Kontakt: prywatna wiadomość na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez dalek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam serdecznie, moja propozycja

Edytowane przez alexi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie, już spieszę z ocenami propozycji, które otrzymałem w tym temacie:

1. dropkick - generalnie nie trafiłeś w mój gust ani kolorystycznie ani stylistycznie, nie podoba mi się te logo

2. Kubace - napis (czcionka i kolory) jest fajny, ale nie współgra to z grafiką kranu, który dodałeś do logo. Jest za wielki i po prostu kiczowaty, może coś zaproponujesz alternatywnego?

3. Tomaszenko - niestety Twoja paca mi się podoba najmniej ze wszystkich tutaj widocznych

4. dalek - w pierwszej i drugiej propozycji brakuje mi "tego czegoś". W pierwszej opcji na pewno odpada główna czcionka, kojarzy się raczej ze stylem vintage/retro, a nie nowoczesną armaturą

5. alexi - pierwsza propozycja całkiem w porządku, ale jednak dalej mi tu czegoś brakuje. Mógłbyś w jakikolwiek sposób zmodyfikować tę propozycję?

6. wojtekm1994 - pomysł fajny, ale kolory nie współgrają z kolorami szablonu sklepu internetowego. Popraw proszę swoje logo pod kątem kolorystycznym

7. michalweb4 - Twoja druga propozycja to mój FAWORYT jak na chwilę obecną. Jeśli inni użytkownicy nie zaproponują nic ciekawszego to na pewno wybiorę Twoją pracę.

8. CreativeBrand - coś mnie tu zaintrygowało, jest ciekawy dla oka, ale nie za bardzo kojarzy mi się z nowoczesną armaturą.

Czekam oczywiście na dalsze prace i myślę, że w najbliższy weekend podejmę ostateczną decyzję odnośnie wyboru pracy. Z osobą, którą wybiorę z logotypu będę chciał następnie stale współpracować na przygotowanie grafik reklamowych, dla mediów społecznościowych, etc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja bez i z gradientami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@CreativeBrand  ostatecznie po wielu rozmyśleniach wybieram Twoją pracę. Tak jak obiecałem w poście - będziemy również współpracowali przy pozostałych grafikach. Skontaktuj się proszę ze mną mailowo: dantry123@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.