Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie Użytkowników,

- Praca do wykonania:

Tytułem wstępu, poszukuję osoby, która stworzy grafiki do strony internetowej która obecnie jest w trakcie realizacji.

- zestaw ikon, za równo usług jak i produktów

- zestaw grafik uzupełniających kontent strony internetowej - poszukuję osoby która jest w stanie zrobić "rysunki" ( nie znam fachowej nazwy ) podobne jak te w załącznikach (*)

- wykonanie awataru z istniejącego logo

(*) Grafiki nie są moją własnością, używam je tylko i wyłącznie w celu przybliżenia moich oczekiwań.

- Moje oczekiwania:

Poszukuję człowieka z którym będzie się przyjemnie współpracowało, który jest rzetelny w tym co robi i dąży do tego by jego praca była możliwie najlepsza. Kogoś kto się nie boi poprawek i potrafi zaproponować swoje rozwiązanie problemu.

- Co oferuję z mojej strony:

- wpływ na przebieg projektu - krótko mówiąc nie tylko wykonujesz to co jest do zrobienia, ale również masz wpływ na wygląd produktu końcowego. Chętnie przedyskutuję z Tobą rozwiązanie, może będziesz miał coś lepszego do zaproponowania niż ja.

- ogólnie jest kilka projektów w kolejce, każdy z nich będzie wymagał wkładu graficznego. Chętnie podejmę stałą współpracę, jeśli będzie nam się dobrze ze sobą współpracowało.

- chętnie po wszystkim wystawię pisemne, firmowe rekomendacje. Świadczę swoją opinią wraz z kontaktem bezpośrednio do mnie. Bardzo chętnie potwierdzę rekomendację w razie kontaktu z strony Twojego przyszłego Klienta.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie wiadomości prywatnej. Proszę o umieszczenie w niej swojego portfolio, sposobu wyceny pracy oraz orientacyjnej ceny.

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam,

G.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi