Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
N-J-O

Logo w Photoshopie - totalny laik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim

Nie zajmuję się grafiką, ale ten jeden raz potrzebuję zrobić własne logo. Do dyspozycji mam Photoshop, choć już z tego co przeczytałam nie jest on w czołówce polecanych programów do tego typu zadań.

Logo ma być dla fotografa, jest już zaprojektowane na kartce, jest dość proste tylko zaznaczona na rogach ramka i inicjały. Litery są jednak kombinacją tego co gdzieś widziałam, zestawiłam, tu dodałam tam odchudziłam i w zasadzie nie ma idealnie takiej samej gotowej czcionki którą mogłabym wykorzystać.

I tu powstają schody. Chciałam to wszystko narysować w PS, ale gubię się w tych narzędziach i tego co i jak powinnam zrobić aby logo jakościowo było poprawne i użyteczne.

Czy w moim przypadku łatwiej będzie narysować na kartce takie idealne jak bym chciała, zeskanować,wprowadzić do PS i obrobić czy jednak rysować już w programie?

Przyznam, że w Paint poszłoby mi szybciej ale chyba z użytecznością kiepsko 😉

Pozdrawiam serdecznie

Nat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skan i obrys jest dobrym pomysłem. Jednak... jeśli jesteś początkująca a Paint jest Ci lepiej znany jak PS, proponuję zlecić przygotowanie projektu komuś z zewnątrz. Jesteś w dobrym miejscu, tutaj znajdziesz wielu chętnych 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi