Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie wszystkich którzy czytają ten temat. Poszukuje do współpracy grafika który pomoże mi w rozwoju moich usług. Do zakresu prac grafika będzie należało przygotowywania layotów pod fora, blogi oraz sklepy. Jestem programistą frond-end, co prawda nie zajmuję się tym tak długo jak wymagają nie którzy, ale znam się na tym i wiem co robię. Mam dużo zleceń ale najczęściej pragną również aby przygotować im projekt graficzny a z tego jestem bardzo słaby. Można powiedzieć że moja praca w fotoshopie jest na poziomie co najwyżej pocięcia layoutu. Z góry zaznaczam gdy jest zlecenie rozmawiamy ze sobą ustalamy cały zakres projektu oraz cenę dla klienta. Nie wypłacam zaliczek, chyba że na początku współpracy i jeśli klient się zgodzi. Nie płacę również z góry. Możliwa jest umowa zlecenie. 

Współprace nawiążę z amatorami jak i  profesjonalistami. Więcej szczegółów w wiadomości prywatnej. Czekam ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ponownie ja! Nawiązałem współpracę z dwoma grafikami, lecz potrzebuje jeszcze jednego. Graficy z którymi nawiązałem współprace są zajęci i nie mają terminów. Jeden z nich wykonuje zlecenie dla mnie ale równie ważne jak te do którego szukam. Potrzebny mi grafik do wykonania layoutu strony oraz forum dla forum wiele tematycznego. Strona, forum,  logo (sygnet), cała oprawa graficzna fejsa oraz kilka dodatkowych grafik potrzebnych do projektu. Zakres pracy jest spory i budżet też jest w miarę w porządku. Jedynym minusem jest tutaj że zapłacę za projekt dopiero po zakodowaniu go i przekazaniu klientowi. Nie wypłacę żadnej zaliczki, ze swojej strony proponuje umowę zlecenie na dogodnych warunkach. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na PW ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi