Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kaze

Logo dla drużyny e-sportowej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zlecić wykonanie grafiki dla drużyny e-sportowej. Jeśli jest możliwość to prosiłbym o propozycje od kilku osób, abym mógł mieć wybór z kim ostatecznie nawiązać współpracę. 
Możliwe, że będę potrzebować dłuższej współpracy po wykonaniu zlecenia na logotyp. Wstępnie jednak oczekuje tylko logotypu. Dla chętnych dodatkowo mogę zlecić awatar+baner na serwisy społecznościowe. 

Rodzaj pracy: Logotyp dla drużyny e-sportowej. (W ostateczności awatar i baner na serwisy społecznościowe). 

Tematyka: Nazwa drużyny "Inugami", teraz będzie kopiuj-wklej z wiki: "W mitologii japońskiej, rodzaj ducha, który był sprowadzany w celu zemsty bądź jako strażnik swojego właściciela; rodzaj shikigami, duchów przyzywanych przez osoby praktykujące onmyōdō. Według wierzeń, stwory te są bardzo silne i zdolne do niezależnego istnienia... blabla bla ;)

Dodatkowe informacje: Jest to duch w postaci psa. Trochę grafiki nawiązującej do zagadnienia dostępne w google. Można, a nawet chwiałbym wzorować się na tym, ponieważ jest to nawiązanie. Kwestie kolorystyczne zostawiam dla osób projektujących logo.  W logotypie umieszczona nazwa "Inugami Gaming". Logotyp może opierać się na obecnych wzorach innych drużyn e-sportowych takich jak: Virtus.pro, Izako Boars itd. 

Kwota wynagrodzenia: Do uzgodnienia.

Sposób wynagrodzenia: Przelew. Płatne po nawiązaniu współpracy.

Termin wykonania: 2-4 tygodnie.

Kontakt: priv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, moja propozycja:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za wszystkie projekty prywatne i publiczne w ogłoszeniu. Po zebraniu wszystkich propozycji najbardziej przekonał mnie projekt, który otrzymałem w prywatniej wiadomości od użytkownika @

. Polecam serdecznie i dziękuje jeszcze raz. Temat do zamknięcia 😉 Pozdrawiam. 

Edytowane przez Kaze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@alexi
Już raz zostałeś ostrzeżony o plagiat, więc pewnie i teraz próbujesz coś wcisnąć przez pw, zleceniodawca został przeze mnie poinformowany. Ostrzeżenie za wykonywanie zleceń po za tematem Cię nie ominie i jeszcze jeden taki wybryk to wyłapiesz perma.

Zamiast przeczytać regulamin to teraz muszę dwóm osobom dać po ostrzeżeniu.

"7. Zakazuje się wykonywania zleceń poza tematem, mailowo czy poprzez system prywatnych wiadomości, itp. Zleceniobiorca musi dodać swój projekt do tematu w celu weryfikacji dla dobra zleceniodawcy."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.