Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
-Shadow-

Logo Warsztatu Lakierniczego / Tuningowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Rodzaj pracy: Wykonanie projektu logo dla warsztatu blacharsko-lakierniczo-tuningowego.

Tematyka: Motoryzacja, Lakiernictwo, Tuning

Dodatkowe informacje: Jestem właścicielem warsztatu lakierniczego, pracujemy często nad Japońskimi klasykami, zajmujemy się głownie odrestaurowywaniem takich samochodów. 

Nazwa DB Customs. Zależy mi na prostym logo lecz nie odrzucam bardziej ambitnych projektów, pasuje żeby logo nadawało się na naklejki i na koszulki jak i na baner reklamowy. 

Logo musi być nie szablonowe, nie interesują mnie jakieś standardowe logotypy warsztatów. 

Dorzucam w załączniku przykłady i dwa wcześniejsze loga które robiła koleżanka na szybko.

Nie ograniczone pole do popisu, podobają mi się przeróżne prace. Zależy mi też na późniejszej dalszej współpracy bo firma się rozwija i będę potrzebował w przyszłości więcej projektów. 

Nie wiem zbytnio co jeszcze mogę dodać, na wszystkie pytania jeśli ktoś ma odpowiem na PWimageproxy.php?img=&key=16e6e9afd1ad076e

Kwota wynagrodzenia: 200 zł, ale jak będzie coś co zwali mnie z nóg oczywiście kwota zapłaty może ulec zmianie (kwota adekwatna do pracy)

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: Nie ograniczony 

Kontakt: PW , mail dbcustoms266@o2.pl

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez -Shadow-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, nikt nie ma żadnych propozycji? Czy ktoś więcej zainteresował się tematem? Mogę zapłacić więcej :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, oto moja propozycja ?

Projekt prosty, ale z charakterem. Połączyłem w nim wskazane motywy, które mam nadzieję sprostają Pańskim oczekiwaniom.

Logo z pewnością będzie dobrze się prezentować w formie naklejki czy nadruku na koszulkę.

Prezentacja.png.a8e3b7bbb20eb05f714371317c3ebf9a.png

W razie potrzeby projekt oczywiście możemy jeszcze dostosować.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam dalej na propozycje, żadna z podanych projektów niestety nie spełnia moich i ekipy z pracy oczekiwań, pisałem na pw do osób których prace były całkiem spoko żeby spróbowali jeszcze, póki co żadnego odzewu, temat otwarty, czekam na propozycje i dziękuje wszystkim za poświęcony czas na projekt.

Dodam jeszcze, że projekty z załączników to nie tematy główne tego co logo ma przedstawiać, to tylko loga które mi sie poprostu podobają.

Edytowane przez -Shadow-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

starałam się . _ .

Edytowane przez DrVictoria
fail mały zrobiłam
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do

. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.