Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Siema byki, 

oglądacie gre o tron? Jeśli tak to dawajcie swoje odczucia, teorie i przeczucia co do tego sezonu essa! ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość fanów narzeka na dwa pierwsze odcinki, ale to chyba kwestia postawionych sobie oczekiwań ?

Osobiście spodziewałem się, że w dwóch pierwszych odcinkach może się 'niewiele' dziać, ale według mnie oba epizody trzymają fajny poziom, zostały zamknięte niektóre wątki oraz mogliśmy zobaczyć większość bohaterów ostatni raz razem, bo jak wiadomo większość z nich zginie w bitwie o Winterfell, która już w następnym odcinku ?

W zwiastunie, gdy Arya przed kimś ucieka widać, że jest mega przerażona, co do tej pory się jej nie zdarzało, więc raczej nie ucieka przed zwykłym wight`sem, ale kimś kogo znała (a ma już niebieskie oczy) ?

I co sądzicie o powrocie Melisandre, bo imo będzie miała jeszcze jakiś większy udział w tym co się wydarzy (

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

).

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ostatnim odcinku (3) jestem troche rozczarowany. 
hordy zombie, a w zamku garstka i to są głowni bohaterowie którym nic sie nie dzieje. Podobno odcinek spoko sie ogląda w nocy, kiedy jest ciemno, bo jak wiemy wszystkie sceny są bez światła. Rozumiem że to jest specjalny zabieg ale zdecydowanie męczący. Generalnie ten odcinek troche mnie męczył, spodziewałem się lepszego zakończenia z Nocnym Królem. 
Sansa z karzełkiem? Byłbym happy. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 lata czekania i według mnie straszną kupę nam serwują ? Po dzisiejszym odcinku jestem strasznie rozczarowany. Niby wszystko się rozwiązuje, ale nie w taki sposób jaki ja przynajmniej bym chciał (słabo jest to przedstawione). Wyciekło zakończenie całości, jakby ktoś chciał to wyślę PW, aby nie psuć zabawy innym. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądał ktoś ostatni odcinek? 
Trochę się zawiodlem, ale niektórzy zbyt mocno narzekają. 
Zawiodłem się dlatego że ginie piekna kobieta, nie chce zbyt spoilerować XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi