Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym was poprosić o sprawdzenie mojego portfolio. Myślę że jutro - pojutrze będzie gotowe i będę gotowy by zacząć szukać pracy, jednak najpierw chciałbym aby ktoś rzucił na nie okiem, zarówno pod kątem graficznym, jak i webdeveloperki.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Typografia trochę mi nie pasuje, nie wiem czemu jest tak duży letter-spacing i wszystko pisane capsem.
Dodatkowo fajnie jest pokazać już widoczny projekt na stronie głównej, a nie tylko logo z odnośnikiem. Wrzucić to w jakiś mockup czy coś żeby potencjalny klient od razu widział to co potrafisz. :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej? Zmniejszyłem letter-spacing do 0.8px i wywaliłem uppercase. Raczej zostanę przy logotypach jak podglądach projektów, ze względu na małe rozmiary miniaturek (scroll hijacking nie daje mi tu zbyt dużych możliwości ich powiększenia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strona główna sztos, naprawdę wygląd PROfesjonalnie.

Jedyne co mi się nie podoba to animowanie tekstu po wciśnięciu button'u w sekcji O Mnie i Umiejętności.

Nie jestem przekonany co do tej fali na dole każdej z sekcji ale to tylko subiektywne odczucie (jestem ciekaw gdyby zrobić dwie fale zachodzące na siebie albo jedną i jej cień).

Na ten moment fala jest trochę niezauważalna a gdy się to już ją dostrzeże zdaje się drażnić (jakaś taka nieostra krawędź).

Stopka (napisy) mogłyby być nieco większe.

Edytowane przez Tpk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strona wykonana bardzo przejrzyście, nie ma się do czego przyczepić (chociaż podczas czytania te fale lekko rozpraszają).
Z prac nie przypadł mi do gustu jedynie projekt dla Vape shop`u.
Pozytywnie.=}

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi