Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: profesjonalne LOGO sklepu MIKO wyprzedaże pomarketowe

Tematyka: sklep z wyprzedażami pomarketowymi, outlet każdy znajdzie coś dla siebie. 

Dodatkowe informacje: Logo ma reprezentować popularny sklep w mieście, gdzie sprzedajemy towar pomarketowy, każdy znajdzie coś dla siebie. Podsyłam link do Facebooka w celu zapoznania się bliżej z naszą firmą. Na facebooku jest również obecne nasze logo które było robione amatorsko i na szybko nikt się nie spodziewał że zdobędziemy takie zaufanie i popularność wśród klientów. Chętnie zobaczymy lifting mniejszy lub większy obecnego loga. Jesteśmy otwarci również na zupełnie nowe propozycje.

Oczekujemy żeby logo było nowoczesne otwarte dla każdego, ponieważ na Naszych wyprzedażach każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrze żeby znak kojarzył się z taniością bo u Nas ceny są naprawdę rewelacyjne (najtaniej w mieście). Jeśli chodzi o stare logo jest tam umieszczony napis OUTLET jednak można go usunąć ponieważ klienci kojarzą Nas jako: "wyprzedaże pomarketowe"  i właśnie taki slogan mógłby się znaleźć koło nowego Logo. 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Kwota wynagrodzenia: 300,- ( jeśli są graficy którzy uważają że mogą coś zrobić dla Nas rewelacyjnego, ale za wyższą cenę możemy się dogadać )

Sposób wynagrodzenia: przelew 

Termin wykonania: nie śpieszy się 

Kontakt: karol.latala@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,

Przesyłam moje propozycje.
Proszę o opinie.

Projekt jest w pełni modyfikowalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edytowane przez mohlodi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na ten moment prace użytkowników JustABox i wisnievskikarol  są najbardziej zbliżone do moich oczekiwań. Myślę, że żywy kolor robi swoje i do tego pomarańczowy pasuje do zakupów. 

wisnievskikarol brakuje mi uzupełnienia, że to wyprzedaże pomarketowe i ten napis Miko mógłby być bardziej ciekawy. 

JustABox fajny pomysł, ale ta litera M średnio mi się podoba, A w sygnecie ten % nie pasuje moim zdaniem. 

Chciałbym żeby logo podkreśliło że jest u Nas bardzo tanio, sam nie wiem jak by miało być  to zrobione, liczę na grafików 😉

Chętnie zobaczyłbym lifting obecnego logo MIKO, może dało by rade zrobić coś fajnego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adipe 

Super! Zdecydowanie ta praca chyba najlepsza, pokażę szefowi, zobaczymy co powie😄

Tylko jedna uwaga bardzo fajnie wygląda ten napis outlet, ale chcemy go się pozbyć z loga bardziej chcemy się identyfikować z sloganem Wyprzedaże pomarketowe. 

Chętnie zobaczyłbym też te logo w innej kolorystyce, bardziej żywej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postaram się też coś przygotować na jutro, chyba że szef zaakceptuje logo Adipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tiamin Na spokojnie to jest chyba pierwsza propozycja która robi na mnie naprawdę wrażenie. Chętnie zobaczyłbym inne robiące wrażenie prace 😉 

Z logiem się nam nie spieszy, chcemy żeby był to wybór na lata a nie na kolejny rok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Redesign obecnego logo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi