Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Milena

Poszukuję grafika - szablony/grafiki do wydruku i wypalania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zajmuję się pirografią (wypalam w drewnie 😉 ). Chciałabym podjąć współpracę z grafikiem, który stworzyłby dla mnie szablony do druku (tylko czarno-białe) dla celów komercyjnych m. in. kartek okolicznościowych (głównie ślubne, urodzinowe, świąteczne itp. - dla kartek pojedynczych (dwie strony) oraz podwójnych (cztery strony) itd.), metryczek urodzeniowych, ornamentów, tub i skrzynek na wino oraz zestawów tematycznych grafik na różne elementy (np. pudełko + brelok + zakładka do książki etc).

Do tej pory korzystałam z grafik na licencjach public domain, ale w większości nie zaspokajają mojego zapotrzebowania, a autorzy grafik na innych licencjach niekoniecznie są skorzy do współpracy. 

Załączam zdjęcia, żeby pokazać o jakiego typu grafiki mi chodzi. Zależy mi na grafikach wektorowych, żeby uniknąć takich sytuacji jak na załączonej grafice, gdzie po powiększeniu lub wydrukowaniu na całej stronie wszystko jest mało czytelne. Często jeden i ten sam wzór drukuję w kilku rozmiarach i niestety, ale grafika rastrowa jest moim koszmarem 😄

Ewentualne oferty zawierające cenę za 1 grafikę (za 1 kartę, za 1 zestaw - opcjonalnie) lub cenę za konkretną ilość grafik proszę przesyłać na mail: rekaodserca@gmail.com. Biorę możliwość współpracy zarówno jednorazowej (na jedną lub kilka grafik) jak i długofalowej (jeden/kilka wzorów co pewien ustalony czas, lub okazjonalnie).

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi