Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

Damian

Webdesign damsona

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo mówić... Piękne i maksymalnie proste, ale jednocześnie minimalizm nie jest przesadzony. Jeden malutki detal to przycisk "do góry" znajdujący się na dole strony (nad ikonami social media). Moim zdaniem dziwnie wygląda i można pomyśleć, że służy do rozwijania stopki, a nie do przewijania na górę.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na stronie 5 gdzie nie ma tutaj layouta, aczkolwiek po trzech komentarzach powyżej i spamu na emailu mogę domyślić się, że jest super. Dobra robota dmsn! Trzymaj tak dalej 😉

• Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Projekt belek działów forum fajny i świeży, ale nazwa nie za bardzo pasuje do tych wszechobecnych cieni. Font przyjemny, wzorek na tle też. Obramowania wokół ikon statystyk bym usunął i zostawił jedno lub dwa maksymalnie, bo obecnie wygląda to ciężko w porównaniu do lekkiej całości. Kolorowe rangi jak dla mnie lepiej wyglądałby na jasnym niż na ciemnym tle, no i jest kilka elementów, które już gdzieś widziałem czy to tu na forum, czy w poprzednich projektach. Poprawiłbym tych kilka rzeczy i byłoby naprawdę dobrze moim zadaniem i wg mojego gustu oczywiście. :grafinity:

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi