Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
OceanFire

Web Developer Blog

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Zajmuje się tworzeniem stron internetowych toteż postanowiłem w końcu odświeżyć część swojej strony osobistej (by nie było tak, że szewc w dziurawych butach chodzi).

Technologicznie i optymalizacyjnie postawiłem na szybkość działania rozwiązań - PageSpeed Insights (score 100/100 pkt na każdej podstronie), chrome audits (min. 95/100 pkt w każdej kategorii, na każdej podstronie).
Pod względem wskaźników mogłem zmierzyć jak wypadły moje prace, natomiast chciałbym się dowiedzieć jak wygląda to pod względem

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, ze przy takiej ilości miejsca w headerze można powiększyć napisy, ikony sociali są prawie niewidoczne. Również powiększyłbym dział "współpracujemy". Tekst w magento jest na tyle długi, że warto go wyrównać do lewej.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem, trudno mi tak ocenić w skali. W takich większych rzeczy to jeszcze w strefie dev ustandaryzowałbym wielkości tych prostokątów, żeby ładnie leżało na siatce i może dał przyciski "czytaj dalej" lub coś w tym stylu, jeśli tekst się nie mieści. Ogólnie dużo do dopracowania a takie szczegóły robią robotę.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi