Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
flarum.eu

Logo + Favicona + og-image + banner Facebook + avatar Facebook dla Polskiego Supportu Skryptu

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo + Favicona + og-image + banner Facebook + avatar Facebook dla Polskiego supportu oprogramowania.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Tematyka: Flarum - skrypt oprogramowania forumowego

Dodatkowe informacje:

• Odnośnie Loga: prosiłbym o coś minimalistycznego jednak zachowując oryginalność loga Flarum.org logo.png  buduję społeczność, polskiego supportu owego skryptu. Chciałbym także aby kolorystyka loga została w owych kolorach / ewentualnie podgląd w innych (zobaczymy).
  • Favicona - favicon-9xskbsi7.png przerabiając ową, postarać się aby kojarzyła się z Polskim Supportem. Oryginalność mile widziana.
  • OG-Image - Prosiłbym coś w ten deseń: 

• Banner na facebooka: Stworzony na podstawie loga oraz favicony.
  • Avatar na facebooka: Zdaje się na wasze pomysły, jednak z zachowaniem nazwy domeny + jakaś ikona (ew coś co mnie zaskoczy)

Kwota wynagrodzenia: 100 Euro (Możliwa Premia gdy projekt bardzo się spodoba w kwocie 25/50 Euro).

Sposób wynagrodzenia: Przelew Walutowy/ PayPal / BLIK

Termin wykonania: 10 Październik, ewentualnie termin zostanie przedłużony jeśli ktoś z podejmujących się zlecenia poprosi o więcej czasu.

Kontakt: PW Forum (Będę tutaj codziennie zaglądał) / E:mail: admin@flarum.eu lub telefoniczny - wyślę na priv dla chętnych. (Jak wam wygodniej, każdy sposób komunikacji jest możliwy, także SMS).

Pozdrawiam i życzę powodzenia! 🙂 

Co do og-image to:

Aby obraz w podglądzie Facebooka na urządzeniach o wysokiej rozdzielczości mógł jak najlepiej wykorzystać, powinien mieć rozmiar co najmniej 1200 x 630 pikseli i utworzony 1,91: 1. Rozmiar obrazu jest ograniczony do 8 MB. 600 x 315 pikseli wystarcza na innych urządzeniach: tego rozmiaru obrazu można użyć, jeśli nie jest dostępna lepsza rozdzielczość. Mniejsze zdjęcia są pokazane w treści strony z linkami tak małe, że nie mają sensu. Możliwe jest minimalne odchylenie od formatu 1,91: 1, ale wówczas części obrazu są odcinane. Aby mieć pewność, że obraz OG będzie widoczny przy pierwszym podziale lub polubieniu, przeszukiwacz powinien otrzymać dokładne wymiary za pomocą og: image: height i og: image: width. Alternatywnie adres URL można sprawdzić za pomocą obrazu Open Graph za pomocą narzędzia Open Graph Debugger. Obraz jest następnie buforowany. Narzędzie jest również bardzo pomocne do terminowego wyświetlania dostosowanych lub zaktualizowanych elementów OG na Facebooku. 

Jednak możecie wykonać ją w rozdzielczości: 1640x720 - grafika będzie w dobrej jakości oraz format .png

Tutaj mam bardzo dobry materiał o wysokiej jakości formatach dla tagu og-image.

Może komuś się przyda 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@

Początkowo same logo, jeśli będzie się podobało zrobie kolejne projekty.

Edytowane przez rck
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwie jak najbardziej wierne oryginałowi. Nie jestem pewny jak licencyjnie wygląda wykorzystanie logo FLARUM, poczytam licencje i najwyżej usunę.

cLwphta.png

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@diov praca naprawdę fajna, minimalistycznie i oryginalnie. Jak na razie topowa, i o to mi właśnie chodzi, to jest to ;)

@Michał Hoinka Hmm, doceniam jednak to nie to, tak jak napisałem, kolega wyżej trafił, i coś w ten deseń mnie interesuje. Jeśli masz jeszcze jakieś propozycje działaj, termin długi można próbować :) Nikogo nie wykluczam. A jak będzie trzeba to termin będzie można wydłużyć i każdy sprawiedliwie będzie miał czas aby coś poprawić lub ewentualnie stworzyć nową pracę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adipe Świetne! Kurcze coraz więcej lepszych prac, to będzie trudne zadanie! Czy mogę prosić abyś zrobił tło na facebooka, oraz og-image? 

Wersja nr 2. bardziej mi odpowiada 🙂

Edytowane przez flarum.eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@diov praca bardzo dobra, jednak zależy mi aby sam kontekst grafiki informował o tym że jest to support a nie forum społeczności 🙂

@marus Świetna praca, loga będą pasowały dla białej wersji oraz ciemnej, no gratuluję.

Mam dylemat, dodam że na obecną chwilę czołowe prace nad którymi się zastanawiam są od użytkowników:

@marus oraz @Adipe
Czekam jeszcze na grafiki od @JustABox z poglądem na tło na facebooka oraz og-image.

To będzie trudna decyzja ponieważ wszystkie wasze prace są naprawdę świetne, ale wiecie będę musiał dokonać tylko wyboru tej najlepszej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:grafinity:

Edytowane przez mohlodi
  • Lubię to! 1
  • Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masakra, świetne prace!.

Prace nad którymi rozmyślam są od:

• @Adipe
  • @marus 
  • @Tiamin - prosiłbym o zrobienie og-image oraz bannera na Facebooka
  • @mohlodi - prosiłbym o zrobienie og-image oraz bannera na Facebooka
  • @JustABox - nie wiem co z Tobą, czekam na pracę z podglądem dla og-image oraz banner na Facebooka, bez tego raczej uznam że odpuściłeś. Więc potrzebuję jakiejś informacji od Ciebie.

Osobą niewymienionym podziękuję. Prace świetne lecz nie spełniają moich oczekiwań.
Czas wyboru najlepszej pracy ustalam do jutra godziny 16:00 - jeśli ktoś chce i potrzebuje więcej czasu proszę o informację dzisiaj do godziny 23:59, później taką wiadomość zignoruję aby nie przedłużać z zapłatą i otrzymaniem pracy.

Pozdrawiam, i dziękuję za wszelkie przesłane prace, naprawdę doceniam wasz czas, i trud włożony w ich wykonanie. Szacunek 💪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesyłam og, ale z bannerem na pewno nie zdążę do 16:00.  Potrzebowałbym więcej czasu.

Edytowane przez Tiamin
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tiamin, okej jeśli potrzebujesz więcej czasu, myślę że  nikt nie będzie miał nic przeciwko. Każdy ma równe szanse, tak jak pisałem, że jest możliwość przedłużenia. Także czekamy na Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@flarum.eu Dzisiaj do 17/18 wstawię pracę, przepraszam za zwłokę, ale mam obecnie mało czasu.

Edytowane przez mohlodi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi