Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Fred

Witam, szanuję, pozdrawiam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników :)

Moja przygoda z grafiką komputerową rozpoczęła się w wieku ok. lat 13. Próbowałem wtedy swoich sił w grafice o tematyce kibicowskiej. 

Były to w projekty vlepek, koszulek, szalików, flag i wszystkim co związane z gadżetami kibiców.

Posiadałem konto na jednym z forum o tej tematyce i z czasem zacząłem zbierać tam pozytywne opinie moich prac. Kilka z nich doczekało się wydania w formie fizycznej, co w wieku 15-16 lat było dla mnie fajnym osiągnięciem.

Od tego czasu nastąpiła u mnie dosyć spora przerwa. Postanowiłem jednak wrócić i ponownie spróbować swoich sił już bardziej na poważnie. 

Posiadam podstawy, lecz interesując się tematem, podpatrując pracę innych i mając świadomość tego, na jak wysokim poziomie obecnie stoi grafika komputerowa, stwierdzam, że przede mną bardzo dużo pracy i nauki.

Tworzyłem w programie PS CS5. Aktualnie posiadam najnowszą wersję. Podstawy mniej więcej posiadam. Aktualnie rozpoczynam maksymalną naukę programu Illustrator. 

Obecnie stawiam na projekty wizytówek, plakatów i tym podobne. Z czasem chciałbym skupić się na projektach logo.

Chętnie będę dzielił się swoimi pracami, radami, zdobytym doświadczeniem i pomocą innym użytkownikom. Krytyka mile widziana.

Pozdrawiam, 

Fred :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi