Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

VLOGI - co myślicie? :)


Baniaczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Użytkownik+

Siemanko, jeżdżę ciężarówką wspominałem jak przejąłem forum ? 

Na filmie widać, ze się wstydzę trochę kamery ale co myślicie? ? Czegoś brakuje ? Moze w zły sposób jakoś montuje czy coś, według mnie wybrałem takie scenki i specjalnie nie przycinałem niektórych które nie wyszły bo w sumie śmiesznie to wyszło ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Fajnie się ciebie słucha, ogólnie ciekawy pomysł na vlogi - szczególnie dla osób zainteresowanych taką pracą. Popracowałbym tylko nad montażem, usunął te momenty w których widać, że np. próbujesz zatrzymać nagrywanie jak to jest chociażby w 1:03 gdzie mija kilka sekund zanim złapiesz za telefon i klikniesz. Tak to bardzo spoko i przyjemnie się ogląda, ciekawy materiał i oby tak dalej ?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, pomysł ciekawy. Mimo, że sama tematyka mnie jakoś szczególnie nie interesuje, to chciało się obejrzeć do końca nawet z ciekawości. Na pewno więcej cięć potrzeba, dużo zbędnych sekund.  Jakaś oprawa wizualna też by się może przydała, nie mówię o logu (chociaż jakieś tam też można na początku i w dolnym rogu przez resztę filmu dać) ale na przykład według mnie fajnie by wyglądało gdyby po cięciach wieczór/noc albo gdzie jest duży odstęp czasu na przykład wrzucić na początku cięcia aktualną godzinę. Przykładowo cięcie akcji wieczorem, następne ujęcie jest rano następnego dnia i na początku cięcia się pojawia "8:30". Według mnie urozmaiciłoby to niby delikatnie ale w jakimś stopniu film. Tak to spoko. ?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik+

@Al Bambi z godziną bardzo fajny pomysł lecz musiałbym kłamać w filmach ? Bo jak wiadomo nie pamiętam o której by się działy te rzeczy które nagrywam. Chyba ze bym brał to sposobem i zawsze na początku nagrania mówiłbym godzinę, później początek wyciąć i gotowe ? To jeszcze mało ciekawe, mam tez naprawdę fajne ujęcia ze statku itd ? ale ze wyjazd mam na 3 tygodnie a tylko tydzień w domu muszę składać po 2 filmy na tygodniu domowym i dawać premierę za 2 tygodnie ? Tak aby w miarę regularnie wrzucać materiały ? Zawsze to wspomnienie zostanie z tej pracy jak już skończę jeździć co będzie za około 2 lata ? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Ten temat jest przestarzały, ponieważ ostatni post był napisany ponad dwa miesiące temu. Czy na pewno chcesz go skomentować? Jeśli tak, to możesz kontynuować pisanie posta.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.