Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Logo dla firmy zajmującej się drukiem 3D - "3D SPRINT" [350zł]

mefix.art
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo, plus jestem otwarty na propozycje grafik na social media z ewentualną dopłatą 

Tematyka: firma zajmująca się drukiem 3D

Dodatkowe informacje: nazwa która ma być umieszczona w logo : 3DSPRINT  (ewentualnie można dopisać 3DSPRINT.PL)

gdzie:

3D - oznaczenie drukarki 3d

(S)PRINT - gdzie S będzie się wyróżniać symbolem jakiejś błyskawcy/sprintera, również jestem otwarty na inne propozycje, oznaczenie szybkości wykonywania usług

PRINT - od angielskiego drukować

Kwota wynagrodzenia: 300-400zł za pełne prawa do logo, i plików edytowalnych w wektorze (jeśli byłaby możliwość to również logo w psd)

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: 2-3tygodnie

Kontakt: wiadomość prywatna, lub email: durkiewicz.kacper@gmail.com

Dodaje również moje luźne propozycje z wykorzystaniem symboli z google, nie przykładajcie uwagi do rodzaju, grubości i koloru czcionki, chciałbym zobaczyć wasze propozycje w różnych odsłonach.

przyklady.png

Edytowane przez mefix.art
dopisanie informacji
  • Lubię to! 1

To jednak nie coś czego szukam, ogólnie można spróbować żeby S było w kształcie tak jak mówiłem sprintera lub błyskawicy (w kształcie litery S),i do tego jakieś małe podkreślenie, że chodzi tu o druk (jakaś ikona drukarki, czy coś tego typu, ale nie jest to niezbędne) 

czcionka z pierwszej propozycji mi się podoba

• Lubię to! 1

Nie przejmuj się, jeśli jakaś praca Ci się jeszcze nie podoba. Masz ku temu pełne prawo. Ja jestem początkujący, ale również nabieram doświadczenia wykonując jakieś projekty. Nie powinienem tego pisać, ale będą jeszcze inne prace. Ponieważ jest tu wielu doświadczonych grafików. Jeśli chodzi o moją pracę to jest w pełni do zmiany. Gdyby coś Ci się w niej podobało, to daj sugestie co zmienić, a postaram się to wykonać. Kolorystyka przykładowa.

3dsprintofficial.png

• Dzięki! 1

@DamianR012 troszkę za dużo namieszane, ta nie coś czego szukam.

@marus podoba mi się ogólny zamysł, kolory tez fajnie rzucają się w oczy, czcionka ładna, podoba mi się prostota i minimalizm.

Chciałbym jednak żeby przedrostek sprint w pierwszym wrażeniu nie był jednością. Myśle, że fajnie to wyróżniłeś w drugiej i trzeciej propozycji  

Z tą błyskawicą ciekawy pomysł, ale jakby spróbować w innym wydaniu, i może dodać w głębi kolor żółty/inny 

Co do ostatniej opcji nie pasuje mi ten efekt Ala 3D , zastanawiam się jakby tam wyglądało gdyby zaakcentować coś w stylu drukarki.

Zapraszam do wysyłania propozycji

• Dzięki! 1

W dniu 24.08.2021 o 23:29, marus napisał:

image.png.ff04501ef56ad601b57638260cb31fec.png

image.png.a8ba58887a8bb429525175f337b074ad.png

Wciąż najbardziej trafiają do mnie propozycje @marus, może jakby coś tematycznego pomyśleć na tle S/błyskawicy 

Jednak wizja sprintera @nexart do mnie nie trafia, widzę, że kojarzy mi się to bardziej z sklepem sportowym niż z drukarnią 3D.

Dopowiem również, że prawdopodobnie będę uderzał w druk 3D gadżetów reklamowych, prototypów, możliwe, że figurek, różnych modeli, szerokie jest grono zastosowań drukarek 3d

• Przykro mi 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.