Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Jaki silnik sklepu online


Kolorowy
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez mikey.,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar stworzyć sklep online. Zlecenie zostało by przekazane jakieś agencjii informacyjnej zajmującej się produkcją stron www

Obecnie posiadam stronę internetową, jako przedstawianie swojej wizytówki w internecie www.MebleAdriano.pl 

Potrzebuje stworzyć sklep online na którym klient zamówi sobie meble z dostawą do domu, wraz z jakimś pluginem na DROPSHIPPING.

Firmą ktora wykonywała mi obecną stronę, zaproponowała mi abym stworzył sklep na tym samym silniku co mam stronę czyli WORDPRESS 

Czy ten silnik jest odpowiedni do sklepu online, czy doradzili byście coś innego ?

Czekam na rozsądne komentarze. Zapraszam do kontaktu ogarniętej osobie, odwdzięczę się $ za pomocne rady 

Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik+
12 godzin temu, paumé napisał:

bezpieczne

To akurat pojechałeś trochę z bezpieczeństwem. Wordpress jest bardziej dziurawy niż ser szwajcarski, jeśli kolega nie jest developerem to grube pieniądze zostawi u kogoś kto mu to porządnie zabezpieczy. Ogólnie lepiej wydać pieniądz na Shopify czy inną podobną platforme i mieć pewność, że jest jakoś zabezpieczone porządnie no i ze względu na support. W dodatku Wordpress nie jest taki super przyjazny dla nowych ludzi i kolega więcej spędzi czasu na grupkach, jak co zrobić lub odpłatnie będzie prosić o pomoc, bo coś mu nie będzie chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
W dniu 22.03.2022 o 23:07, Kolorowy napisał:

Witam, firma stworzyła mi wstepny projekt.

Mógłby ktoś zerknąć okiem graficznym i zaproponować poprawki ? ?

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Jak na początkowy etap jest ok, ale za mało "sklepowy" ten projekt. Wchodzę na stronę i pierwsze co, to atakuje mnie slider z kontaktem o współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2022 o 11:54, Damian napisał:

Jak na początkowy etap jest ok, ale za mało "sklepowy" ten projekt. Wchodzę na stronę i pierwsze co, to atakuje mnie slider z kontaktem o współpracy.

Swój biznes chciałbym oprzeć na współpracy z handlarzami a nie pakować się w sprzedaż dla osób prywatnych, gdzie trzeba pakować non stop pieniążki w reklamę (pozycję sklepu w internecie )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.