Skocz do zawartości

Damian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Administrator
11 godzin temu, divix napisał:

Brzmi obiecująco.

Jakiś marketingowy plan już jest?

Tak, jest. Póki co nie jest on wybitny, bo skupiamy się na rozwoju technologicznym, ale marketing będzie stał u nas na drugim miejscu.

• Lubię to! 1

• Administrator
2 godziny temu, Giggsy napisał:

Jakieś spotkania w kontekście rozbudowy forum będziecie prowadzić z potencjalnymi pomocnikami?

Aktualnie nie planowaliśmy. Z całym zespołem mamy zamkniętą grupę na Discordzie, więc na bieżąco się komunikujemy. Wraz z rozbudową zespołu, będziemy myśleć o tym ?

• Lubię to! 1

• Damian odpiął/ęła ten temat
  • 3 tygodnie później...

Super, generalnie zrobiłem na tym forum dużo postów pracy. Dzięki mnie dość dużo osób może zarabiać dobre pieniądze a do dziś nie jestem na liście zaufanych klientów trochę to marnie wyglądało... a nie patrząc na to że co chwila moje posty były usuwane bo napisałem np ogólną datę wykonania projektu a nie dokładną, przez ten fakt moje studio straciło klientów bo musiałem post dodawać czasami nawet 4 razy żeby admin się od.....czepił. 

Druga sprawa techniczna na pewno do ulepszenia komunikacja między klientem a wykonawcą projektu. 

• Administrator
15 godzin temu, Kaczuszka napisał:

a do dziś nie jestem na liście zaufanych klientów trochę to marnie wyglądało

Może dlatego, że poprzednia administracja porzuciła pomysł z Listą zaufanych zleceniodawców. Aktualnie mamy jedynie rangę Zleceniodawca+, którą nadajemy osobom, które kilkukrotnie wracają na forum z kolejnymi zleceniami.

a nie patrząc na to że co chwila moje posty były usuwane bo napisałem np ogólną datę wykonania projektu a nie dokładną

Widziałem właśnie, że niektórzy członkowie byłego zespołu zarządzającego, byli bardzo surowi i stanowczy w swoich czynach, co nie do końca mi się podoba. Teraz gdy my przejęliśmy forum, będzie inaczej. Grafinity ma być dla użytkowników, a nie dla nas. 

Druga sprawa techniczna na pewno do ulepszenia komunikacja między klientem a wykonawcą projektu. 

To już niestety nie leży w naszej kwestii. Nie odpiszemy na wiadomość za wykonawcę projektu, on to musi zrobić ? Rozumiem, że chodzi o wolną wymianę wiadomości?

• 3 tygodnie później...
  • Administrator

Nie myślcie, że nasze pierwotne słowa poszły na marne. Wciąż pracujemy nad nowym Grafinity :grafinity: 

Mamy skończone nowe UI, branding, nowe funkcjonalności oraz kilka mniejszych zmian. Niestety praca jest ważniejsza, dlatego to wszystko się nieco przedłuża, ale spokojnie. Spodziewajcie się niespodziewanego :seastar:

• Lubię to! 3
  • Super! 1

• 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim, jako, że Grafinity ponownie zmieniło właściciela oraz stara gwardia ma chęci, aby przywrócić forum do stanu świetności, to proponuję nieco zmienić podejście do jego odbudowy. O co mi chodzi? Na ten moment mało cokolwiek wiemy z perspektywy zwykłego użytkownika. Może czas zmienić to i dać możliwość podglądu waszej pracy? Jestem pewny, że wpływ społeczności nieco namąci Wam w wykonywaniu określonych zadań, aczkolwiek przyczyni się do zbadania rynku. W chwili obecnej, fora graficzne słabo funkcjonują ze względu na powstanie discorda, konieczności zalogowania się do kolejnego konta czy długi czas otrzymania odpowiedzi związaną z aktywnością ludzi. Od kilku lat oferowany jest m.in. dział ze zleceniami, a także oceną prac graficznych (głównie identyfikacje wizualne i layouty). Reszta kulała lub była zbędna. Osobiście uważam,że warto byłoby przeprowadzić ankietę, dzięki której moglibyście wywnioskować co użytkownicy chcą tutaj robić niż ponownie tworzyć kilka działów / funkcjo, które nie będą odwiedzane / używane. Kto wie, może znajdzie się grupa, która przyczyni się do powstania czegoś nowego. Oczywiście mogę mylić się lub nie mieć w czymś racji, więc zapraszam wszystkich do wspólnej dyskusji 😉

• Lubię to! 1
  • Super! 1