Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Kursy


DamianJ
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Damian,

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie widziałem żeby ktoś na to patrzył, pracodawcy sami piszą że nie interesują ich  kursy tylko umiejętności, będą patrzeć na portfolio nie na papierki. Kursy robisz dla siebie, nie dla pracodawcy.

Edytowane przez mikey.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie chciałbym iść również w stronę hardware oraz grafiki komputerowej więc mam zamiar iść w tym i w tym kierunku szczególnie jak po kursach jestem i ogarniam rzeczy. A kursy dobre i dość tanie są tutaj również 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Edytowane przez DamianJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik+

Ja od siebie polecam te filmiki od Adobe:

 

Na tej playliście zebrałem imo najlepsze, polecam szczególnie ten z Marvin Schwaibold. Na playliście są tylko części 1/3, więc resztę musisz znaleźć sam.

Można się wiele nauczyć podczas samego oglądania, goście to zazwyczaj dobrzy designerzy i pokazują jak wygląda ich proces projektowania aplikacji/web, a przy okazji dzielą się różnymi tipami. Co prawda projektują w XD, ale to tylko narzędzie, proces projektowy jest taki sam, niezależnie czy używasz Figmy, czy XD.

  • Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jeszcze jest taka fajna strona dotycząca UX, na której masz kursy, quizy, lekcje, nawet gry(!). Możesz sobie ustawić cel dzienny wraz z przypomnieniami. Mowa o 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
.

Niestety jest płatna, ale można wykorzystać na początku trial i sprawdzić, czy warto. Ja dostałem z pracy dostęp do tej strony i polecam.

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
/applications/core/interface/js/spacer.png">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.