Skocz do zawartości

Mój pierwszy projekt w figmie

ecotuo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Damian zmienił(a) tytuł na Mój pierwszy projekt w figmie

Bardzo dziekuje za tak obszerne, szczegółowe i konkretne odpowiedzi co do mojego projektu, wezme sobie każde słowo do serducha, na pewno zajrzę na wszystkie wymienione stronki oraz wezme do siebie każdą radę. Fajnie, że są jeszcze ludzie którzy wypowiadając się o kogoś błędach są w stanie jeszcze bardziej zmotywować niż zdemotywować. Wrócę z nowym projektem na milion procent, bogatszym o poprawione błędy, super mega dziekuje!!!

• Super! 1
  • Yay! 2

58 minut temu, ecotuo napisał:

Bardzo dziekuje za tak obszerne, szczegółowe i konkretne odpowiedzi co do mojego projektu, wezme sobie każde słowo do serducha, na pewno zajrzę na wszystkie wymienione stronki oraz wezme do siebie każdą radę. Fajnie, że są jeszcze ludzie którzy wypowiadając się o kogoś błędach są w stanie jeszcze bardziej zmotywować niż zdemotywować. Wrócę z nowym projektem na milion procent, bogatszym o poprawione błędy, super mega dziekuje!!!

W sumie mogłem jeszcze dać linka do różnych gridów (siatek), ale w tamtym momencie byłem po nocce.

Tutaj link do jednego artykułu, bardzo fajnego na temat siatki, który wyjaśnia co i jak: https://blog.prototypr.io/ui-grid-best-practices-efd6c4f9d16

• Super! 1

51 minut temu, tanuki napisał:

W sumie mogłem jeszcze dać linka do różnych gridów (siatek), ale w tamtym momencie byłem po nocce.

Tutaj link do jednego artykułu, bardzo fajnego na temat siatki, który wyjaśnia co i jak: https://blog.prototypr.io/ui-grid-best-practices-efd6c4f9d16

Mógłbym się odezwać na pw, mam kilka pytanek? ?

• Lubię to! 1

Hej, żeby nie zaśmiecać forum innymi tematami zaktualizuje aktualny o nowy projekt:D

@tanuki @viperovsky Chciałbym najbardziej usłyszeć Wasze opinie, ze względu na to, że wypowiedzieliście się w mega fajny sposób, wziąłem sobie rady do serca i przeszlifowałem trochę poradników. 😄

418994356_Desktop-1.png.77defc1119fdc4bd565b376cf27037be.png

• Lubię to! 1

Czym zajmuję się technolab? Nie chce mi się rozdrabniać na poszczególne działy, ale jako potencjalny klient nie mam pojęcia czym jest technolab, fajnie by było coś z tym zrobić żebym miał pojęcie gdzie wszedłem i po co. 

• Super! 1

28 minut temu, mikey. napisał:

Czym zajmuję się technolab? Nie chce mi się rozdrabniać na poszczególne działy, ale jako potencjalny klient nie mam pojęcia czym jest technolab, fajnie by było coś z tym zrobić żebym miał pojęcie gdzie wszedłem i po co. 

Heeej, bardziej chodzi o samo ułożenie, dopasowanie elemtnów, marginesy, kolorystyke i tak dalej, nie zagłębiając się aktualnie w treść strony, to projekt mocno luźny, w celu nauki:D

Teraz, ecotuo napisał:

Heeej, bardziej chodzi o samo ułożenie, dopasowanie elemtnów, marginesy, kolorystyke i tak dalej, nie zagłębiając się aktualnie w treść strony, to projekt mocno luźny, w celu nauki:D

Heej, nie chodzi mi o treść a o stronę główną, czyli co widzę jak wchodzę na strone 😄 powodzonka w dalszych projektach.

• Administrator

Dokładnie tak jak napisał @mikey. - stworzyłeś projekt, ale nie wiesz o czym 😄 Żadne treści czy ilustracje nie wskazują jednoznacznie tematyki. Jestem ciekaw, co robi ten switch? Włącza / wyłącza stronę?

CleanShot 2022-07-04 at 09.35.44.png

Generalnie nie wiadomo, na czym oka zawiesić w tym projekcie. Jest zdecydowanie za mało wypełniaczy strony. Warto sobie odpuścić efekty typu efekt "szkła" czy gradientowe bordery. W dzisiejszych czasach raczej takich technik się nie stosuje. 

Jest lepiej niż poprzedni projekt, ale nadal bardzo dużo pracy przed Tobą. W tym temacie jest kilka ciekawych linków do kursów UI/UX. Warto je przerobić 😉 

• Super! 1