Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Portfolio na start?


Inza
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Damian,

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Chciałabym zacząć tworzyć grafikę, zostać grafikiem. Skończyłam kiedyś technikum informatyczne, gdzie w tym czasie tym się interesowałam. Niestety na studia nie było mnie stać i obrałam całkowicie inne studia, chciałabym zmienić branżę i robić coś co zawsze mnie kręciło lub chociaż spróbować. Wiem, że najważniejsze jest portfolio, co w takim portfolio powinno się mieścić ? Ogólnie chciałabym poćwiczyć tworzenie loga, no właśnie jest pewne "ale". Czy ja mogę np brać nazwy różnych firm lub zmienione nazwy firm i na tej podstawie tworzyć swoje logo do portfolio? Żeby kogoś zainteresować swoim portfolio to muszę mieć jakieś swoje prace, ale żeby mieć swoje prace to muszę je jakoś z czegoś stworzyć 😄 czy ktoś mi pomoże? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
  • Rozwiązanie
14 godzin temu, Inza napisał:

Czy ja mogę np brać nazwy różnych firm lub zmienione nazwy firm i na tej podstawie tworzyć swoje logo do portfolio?

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
 polecam skorzystać z tego. Otrzymasz wszystkie potrzebne informacje, aby stworzyć dobre logo. 

Ogólnie tworzenie portfolio zostaw sobie na końcu. Powtarzalnym błędem przez początkujących jest to, że bez doświadczenia i umiejętności biorą się za portfolio. Najpierw teoria, potem praktyka 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Damian napisał:

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
 polecam skorzystać z tego. Otrzymasz wszystkie potrzebne informacje, aby stworzyć dobre logo. 

Ogólnie tworzenie portfolio zostaw sobie na końcu. Powtarzalnym błędem przez początkujących jest to, że bez doświadczenia i umiejętności biorą się za portfolio. Najpierw teoria, potem praktyka 😉 

Dziękuje bardzo 😉 Wiem, że do portfolio też nie wstawię swoich pierwszych i próbnych prac. Ale chciałabym poćwiczyć, potrenować, i też poddać z czasem do oceny komuś z doświadczeniem. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.