Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Oferta pracy na stanowisko Junior Graphic Designer

lvpp

Rekomendowane odpowiedzi

Verona Products Professional szuka osoby na stanowisko Junior Grapghic Designer.
Miejsce pracy to Sochaczew 96-500, mamy również biuro w Warszawie.

Zakres obowiązków:

- Tworzenie banerów na sklep i stronę internetową

- Przygotowywanie zdjęc i projektów według podanych wytycznych

- Tworzenie projektów lub wprowadzanie zmian na już istniejących

Wymagania:

- Znajomośc pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)

- Kreatywność i samodzielność w prowadzenie projektu, umiejętności organizacyjne

- Odpowiedzialność, dyspozycyjność

- Sprawna współpraca w zespole

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełen etat

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Pakiet medyczny

- karta Multisport

- Brak dress code’u

Zainteresowanych proszę o przykładowe prace

w wiadomości prywatnej.

Odnośnik do komentarza

  • Damian zmienił(a) tytuł na Oferta pracy na stanowisko Junior Graphic Designer
  • 2 miesiące temu...
  • Norbert zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
  • Dodaj nową pozycję...