Skocz do zawartości

Moje projekty

Rafał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie gadam ale Krasnal jest grafikiem i webmasterem a co do grafiki to pali głupa że nie jest bo jest leniem [img]emoticons/default_tongue.png[/img]  świetna praca ładny układ i kolory ale układ serwerów mógł by być lepszy [img]emoticons/default_biggrin.png[/img] 9/10

Kontakt :

GG: 46821432

• 1 miesiąc temu...
Powiem tak, z każdą kolejną pracą widać pewien progress. Odbiegasz od szablonów aktualnie robionych. Przede wszystkim podobają mi się kolory, świetnie dobrane, połączenie ciemnego i jasnego, unikalniejszy układ (fora nie pozwalają na inne) mowa tutaj dokładniej o tabelce serwerów w rotatorze ogłoszeń, kawał dobrej roboty Krasnal ! Nasz wspaniały koderze i wcale nie grafiku  troszeczke sarkazmu musi być. Pozdrawiam!

• 2 miesiące temu...
Mimo,że jeffrey ninja to widział, to mi się podoba, poprawiłbym jedynie światło na napis, żeby było w miarę równe, reszta łapliwa i fajna.  Edytowane przez Gość
I ain't Polish, I'm French man! :-). I love Poland anyway! :fist::blueheart::grafinity:

• Administrator
Zawsze dobierasz mdłe odcienie szarego. Nie bój się wyzwań i dobieraj kolory bardziej kontrastowe. Header przez takie coś jest bardzo nudny. Pod względem technicznym projekt wygląda w porządku. Trochę biedny dół Ci wyszedł, nie wiem po co zostawiłeś tam tyle wolnego miejsca. Reszta standardowa, poprawna. 

wolę jaśniejszy - gdybyś nie robił górnego paska tylko całość dał na jednym tle było by jeszcze lepiej.
Tworzę oryginalne i [url=http://www.hauerpower.com]profesjonalne strony internetowe. Projektuję przede wszystkim strony nowoczesne z uwzględnieniem RWD, do zleceń podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Dla mnie każdy temat to indywidualny projekt i kreacja. Kodowanie strony na cms wordpress.

definicja plagiatu to trudna sprawa, de facto można powiedzieć że wszystko już było. 
Tworzę oryginalne i [url=http://www.hauerpower.com]profesjonalne strony internetowe. Projektuję przede wszystkim strony nowoczesne z uwzględnieniem RWD, do zleceń podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Dla mnie każdy temat to indywidualny projekt i kreacja. Kodowanie strony na cms wordpress.

• 1 miesiąc temu...
Jedno wielkie byle jakie i kompletnie nie ładne tworzywo krasnala.

A tak naprawdę to masz pomysły których niektórzy by się bali podjąć a ty je robisz. Co do kolorystyki to moja zasługa :> A co do reszty postarałeś sie raz na ruski rok zrobisz laya ale za to ładnego nie tak jak ja Ale jest kilka poprawek.

Wyrównaj panel usera do prawej. Ten cień w bocznym panelu mi nie pasuje a tak reszta git
Edytowane przez Gość