Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Jak projektować interfejsy do gier?


dawidek2
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Agata z KrólTrefl,

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym się nauczyć projektować interfejsy do gier komputerowych. Głownie chodzi mi o HUDY, menu. Takie "futuristic, sci-fi" elementy. W jakim programie mogę takie coś wykonać?

Aktualnie korzystam z figmy i photoshopa. Czy powinienem zacząć korzystać z czegos jeszcze? Czy powinienem zaopatrzyć się w jakiś tablet graficzny?

Z góry dzięki za tipy

Przykłady:

 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 17.08.2022 o 22:12, dawidek2 napisał:

image.png.5122aa4c66a71b2c8e2223835b130560.png

Co do tego, to możesz wykorzystać gotowe elementy (lub zmodyfikować inne, o ile licencja na to pozwala). Jeśli wpiszesz w google "rpg elements graphics design" to znajdziesz tego mnóstwo. Sam kiedyś wykonałem jeden projekt w stylu RPG, ale to wymaga mnóstwa pracy i cierpliwości 😛 Dlatego to był pierwszy i ostatni tego typu.

W dniu 17.08.2022 o 22:12, dawidek2 napisał:

Aktualnie korzystam z figmy i photoshopa. Czy powinienem zacząć korzystać z czegos jeszcze?

Moim zdaniem to jest wystarczające. Jakieś trudne elementy wykonaj w photoshopie, a potem możesz je przerzucić do figmy dla łatwiejszego projektowania dalszej części.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.