Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Drobne poprawki w stylu


Restive
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Dwie propozycje jakie naszły mnie w obecnej chwili: 

 

1. Zmniejszenie font-weight dla menu z lewej strony. Obecnie wydaje mi się, że zbyt odciąga oko od głównego widoku forum. Zmniejszenie font-weight z 600 na 400 nieco sprawi, że będzie bardziej delikatne i mniej wyróżniające się,  Dla przykładu wizualizacja poniżej, aczkolwiek na screenie nie jest to tak bardzo widoczne:

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Lewa strona wygląda bardziej delikatniej, w porównaniu do prawej która zbyt się wyróżnia.

 

 

2. Przestrzeń między avatarem a ikonką powiadomienia jest zbyt duża i aż prosi się żeby ją wykorzystać. Gdyby tak znalazł się w tym miejscu nick zalogowanej osoby myślę, że zapełniło by tą pustkę.

 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

 

W ramach podglądu na szybko mniej więcej zrobiłem wizualizację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wydaje mi się, że to już lekko kwestia gustu. Jako, że jest to menu główne forum, to ja zostawiłbym tak jak jest aktualnie, wygląda moim zdaniem okej, lekko oko musi przyciągać, bo jest to jedno z ważniejszych miejsc na forum 😉 

2.  Wygląda fajnie w wizualizacji, ale będzie problem przy dłuższych nazwach użytkowników więc raczej musi zostać tak jak jest, gdyż menu boczne też ma ograniczoną szerokość, a słabo będzie wyglądało jeżeli nagle wszystko będzie zbyt blisko siebie. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Damian zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.