Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Cześć 👋🌴

Na wstępie nie chciałbym, żeby to zabrzmiało jako akcja sponsorowana - po prostu chciałbym zarekomendować dobrą firmę z której usług korzystam, a przy okazji mam szansę otrzymać parę groszy na opłatę moich usług w ramach programu partnerskiego, dostępnego dla każdego.

 

Przejdźmy zatem do rzeczy - od przynajmniej 5 lat byłem klientem naprawdę wielu firm hostingowych, oferujących usługi z zakresu domen, jak i hostingu WWW. Korzystałem zarówno z tych darmowych, jak i płatnych. Sytuacja zawodowa zmusiła mnie do wyboru usług pewnych, nastawionych na dobro klienta - a nie swoje, oraz przede wszystkim oferujących dobrą jakość do ceny. Głównie z racji, że do utrzymania mam kilka serwerów hostingowych, jak i kilkadziesiąt domen to suma kosztów potrafi być duża, jednak ja - z racji tego, że zawsze staram się kierować rozsądkiem, a nie napompowanym marketingiem internetowym - zredukowałem swoje koszty utrzymywania domen, serwerów do około 50%.

 

Inne firmy mogą mieć lepsze biuro obsługi klienta, które funkcjonuje 24/7 ale ja zamiast mieć cenę dwukrotnie większą ze względu na ten cały "support", wybiorę cenę dwukrotnie niższą i support, który nie odpowie mi w ciągu niecałej minuty, ale mimo wszystko w tym samym dniu - tym bardziej, że z prawie 90% rzeczami potrafię uporać się sam lub znaleźć rozwiązanie gdzieś w internecie.

 

💭 Nawet jeśli nie interesuje Cię zakup serwera WWW na tym hostingu (lub masz gdzieś indziej) to szczerze rozważyłbym możliwość zakupu wyłącznie domeny, którą w pierwszym roku masz za 9.87 zł*, a kolejne odnowienie to jakieś ok. 56 zł* gdzie w innych firmach to odnowienie potrafi kosztować nawet +100 zł - bez przesady, to tylko domena, a tyle trzeba płacić.

* ceny podane w netto.

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

 

🥬 Z ich ofertą można się zapoznać na ich stronie. Od siebie mogę polecić, że najtańszy hosting SSD NVMe H1 na spokojnie, a nawet w zupełności wystarczy na stronę portfolio dla grafika, programisty lub innego zawodu.  Jeżeli chciałbyś się mi odwdzięczyć, będę Ci bardzo wdzięczny za zarejestrowanie się z

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
- nic na tym nie tracisz, a ja otrzymam za to jakieś dodatkowe grosze na przedłużenie ważności moich usług. ☺️

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
 | 
Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Jeśli zamówiliście usługę z mojego linku chętnie się odwdzięczę i pomogę w jakiejś kwestii - napisz do mnie wiadomość prywatną, a ja postaram się szybko odpowiedzieć.

 🎟️! UWAGA ! 🎟️

Kody niestety nie działają na zakup/odnowienie domen.

 

Dla użytkowników forum Grafinity został przygotowany specjalny kod, który obniża wartość waszego zamówienia o -35%, kod to:

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

- jeśli jeszcze nie skorzystaliście, to polecam. Dodatkowo dla osób, które są już obecnymi klientami jest kod na zniżkę -20%, dla odnowienia swoich usług:

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
Edytowane przez Restive
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Damian zmienił(a) tytuł na SeoHost.pl - Tanie domeny, hosting WWW . Rabat do -25%
  • Restive zmienił(a) tytuł na SeoHost.pl - Tanie domeny, hosting WWW . Rabat do -30%
  • Moderator

Odświeżam temat po dłuższym czasie.

W związku z większym zainteresowaniem, od teraz kod rabatowy grafinity zwiększa o 25% 30% zniżki dla nowych klientów!

 

Z informacji jakie udało mi się ustalić, to możliwe, że wkrótce pojawi się coś ciekawego dla obecnych klientów.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
4 godziny temu, Agata z KrólTrefl napisał(a):

Hej!

Chciałam skorzystać z kodu dla odnowienia swoich usług (domena), ale nie działa.

Hej,

Z tego co się dowiedziałem to domeny nie są objęte kodami rabatowymi - kody działają tylko na usługi serwerowe. Postaram się zaznaczyć w temacie, żeby było to teraz jasne. Wybacz za mój brak doinformowania w tej kwestii 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Restive zmienił(a) tytuł na SeoHost.pl - Tanie domeny, hosting WWW . Rabat do -35%
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.