Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Tani hosting wordkom.pl - co sądzicie


optimac
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Chciałbym założyć własny blog o tematyce ogrodniczej. Myśle, ze na początku będę miał około 500 wejść dziennie. Chciałem kupić tani ale szybki i niezawodny hosting. Spotkałem się z firmą wordkom.pl. Oferują hosting bez limitów o powierzchni 3 GB za 30zł netto na rok. Czytałem o nich opinie - dużo pozytywnych, że serwery szybkie, zero awarii, darmowy kreator, że support ok, że administrator spoko. Faktycznie dzwoniłem do gościa -rzeczowy, miał dla mnie czas wszystko wytłumaczył. Zaproponował domenę - odnowienie .pl za 50 zł netto. Zarejestrowałem konto na 14 dni bez zobowiązań - faktycznie intuicyjne zarządzanie serwerem, wszystko śmiga itd.... Co sądzicie. Po pierwsze, czy taka powierzchnia dyskowa mi wystarczy? a po drugie czy oferta jest atrakcyjna? czy warto sugerować się opiniami innych? Teraz rynek zalewają sprzedawcy serwerów i normalnie nie wiadomo kogo wybrać - loteria jakaś....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
My korzystamy z hekko i porównam ci co oferują obie firmy w tej samej cenie.
 
wordkom - 3GB Powierzchni dyskowej
wordkom - bezlimitu transfer danych
wordkom -  nie podano informacji na temat maksymalnego zużycia czasu procesora
 
hekko - 50GB Powierzchni dyskowej
hekko - 300 GB lub bez limitu
Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
http://www.hekko.pl/image/ii.png[/img] za + 5zł miesięcznie
hekko - 20% Maksymalne zużycie czasu procesora
 
 
+ dodatkowo design strony jest do bani widać że nie wydali zbyt dużo pięniedzy na samą strone.
Innymi słowy, moim zdaniem ten hosting jest do bani i tyle, w porównianiu do oferty hekko.
 
Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO: Oferta jest średnio atrakcyjna. Bardzo mała przestrzeń.
Nie ma też żadnych informacji na temat:
  • okresu przechowywania backupu,
  • ewentualnego programu partnerskiego,
  • jakiegokolwiek wsparcia w zakresie SEM/SEO - a chcesz chyba, żeby blog miał oglądalność?
  • Polecam [url=http://www.blink.pl]hosting Blink.pl[/url]- cena miesięczna wychodzi ok. 4 zł w pierwszym roku i ok. 8 zł w kolejnych, ale za to masz BOK 7 dni w tygodniu, kupony na SEO/SEM, program partnerski i backup globalny przechowywany przez 7 dni.

    Na plus natomiast na pewno to, że ktoś Cię dobrze obsłużył - bo to nawet ważniejsze niż techniczne parametry konta.
    Co do opinii - bywają pomocne, ale bez przesady. Ludziom nie musi zależeć na tym samym, co Tobie, więc ich opinie nie będą zawsze miarodajne dla Ciebie. Opinii słuchać warto. Załóż sobie testowe konta na 2-3 hostingach i zobacz, który "klimat" najbardziej Ci odpowiada.
    Powodzenia!
     
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Po pierwsze jesli chodzi o hekko desing strony wg mnie wcale nie jest lepszy ale o gustach sie nie dyskutuje. Po drugie za konto 2 Gb w tym 20 Gb transferu widze cene 50 zl. Wiec pod tym wzgledem wordkom jest na plus. BOK tez maja siedem dni w tygodniu piatek świątek i niedziela nie spotkalem sie zeby nie odebrali telefonu.
    Solutia- co masz na mysli piszac o wsparciu SEM/SEO. Troche jestem w tej dziedzinie w tyle.... nie orientuje sie o co w tym chodzi.
    Co prawda testuje tylko ten serwer ale ogolnie jestem zadowolony. Porownywalem parametrowo i cenowo duzo.serwerow i ten wydal mi sie najatrakcyjniejszy.
    Dzieki za pomoc. Pozdro
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

    Powiadomienie o plikach cookie

    Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.