Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Usunięcie wzorów

Kris
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, co wy na to, aby usunąć wzory do zakładania nowych tematów? Już tłumaczę o co chodzi.
Załóżmy, że użytkownik ma 2 fora do wyboru. Na wstępie nie może się zdecydować które wybrać, więc daje zlecenie na obu. Po dniu na pierwszym otrzymuje już gotowe propozycje, natomiast na drugim dostaje informacje "zastosuj się do wzoru". Jak dla mnie mija się to z celem, ponieważ klient zawarł wszystkie informacje, tylko że nie w postaci wzoru, a w postaci pełnych zdań. Wniosek- informacje zawarte, brak realizacji z powodu niezastosowania się do wzoru, rezygnacja z forum. Wiem, że jest to "najczarniejszy" scenariusz, ale zawsze się tak może zdarzyć. 
Oczywiście, są takie sytuacje, że ktoś napisze: "Chce żółty avek, najlepiej za darmo dam pierdyliard lajków" i co wtedy? Wtedy albo wszyscy olewamy zlecenie, bo to pewnie jakiś dzieciak i co chwile będzie zmieniać swoje "zlecenie", albo próbujemy od niego na siłę wyciągnąć więcej informacji - nie polecam [img]emoticons/default_wink.png[/img] Skończy się tak, że pojawi się z 5 propozycji, a za 20 dni łaskawie napisze post: "Już nie aktualne, do zamknięcia".
Dodatkowo, szczytem takiej "forumowej biurokracji" są wzory typu "wzór na zmianę pseudonimu". Czego tam nie napiszesz, to i tak podanie zostanie przyjęte [img]emoticons/default_biggrin.png[/img] 
W przypadku działów typu zmiany pseudonimu będzie to tylko kosmetyczna zmiana, natomiast przy zleceniach może to odegrać dużą rolę [img]emoticons/default_wink.png[/img]
Wypowiadajcie się, jestem ciekaw opinii.

bannerek.png.3f5446ae833a0f50f014c059484dfdb0.png

No nie wiem...
Wzory są ważne i myślę, że dzięki wzorom można łatwiej odczytać, co zleceniodawca sobie życzy.  Rzeczywiście, kiedy ktoś się nie dostosuje do wzoru, ale dobrze opisze co chce, to śmiało można wykonać zlecenie, ale kiedy właśnie bywa przypadek, ze ktoś słabo opisał, co dokładnie chce dostać, to ciężko wykonać takie zlecenie, a we wzorze mamy wszystkie ważne wiadomości potrzebne grafikowi. Większość userow stosuje się do wzorów, więc Ja wolałabym przy nich zostać [img]emoticons/default_wink.png[/img]

Hmmm...
Ja bym dodal predzej informacje o tym, ze "twoj problem zostanie szybciej rozwiazany jezeli zastosujesz wzor" (tj. ulatwi dzialanie "znawcom") i podobnie w zleceniach - "twoje zlecenie zostanie szybciej wykonane jezeli zastosujesz sie do wzoru"
W dzialach z plikami bylbym za obowiazkowymi wzorami nadal. [img]emoticons/default_smile.png[/img]

[quote]<a target="_blank" href="https://community.invisionpower.com/files/file/4547-default-post-content/">https://community.invisionpower.com/files/file/4547-default-post-content/</a>
Jest, nie wiem czy będzie kompatybilny z 4.0.0
  [/quote]
<strong style="box-sizing: border-box;">This hook is compatible with IPB 3.2, 3.3, and 3.4.</strong>
<div> </div>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.