Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Prośba o zmianę koloru zdjęcia.


Borsi95
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez zvpol,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję Państwa pomocy. Czy mógłby ktoś zmienić kolor pierwszego zdjęcia na 9 różnych kolorów z drugiego zdjęcia? 
Potrzebuję aby pierwsze zdjęcie (taśma suwakowa) była w 9 różnych kolorach w tych co są w obrazku na samym dole.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem  photoshopa. 
1) Musisz odseparować sobie tło i obiekt np:
- Selekcja koloru - zaznaczony biały -  utworzenie maski na warstwie - odwrócenie maski i cyk masz maskę i masz osobno zamek i tło .
2) Utworzyłem sobie grupę "dostosowań kolorów" i nałożyłem maskę zamku na folder (wszystkie efekty będą działały tylko na zamek)

- potem już tylko dostosowywałem odcienie  używając poziomów/levels
- zmieniłem kolory poprzez hue and saturation.  (zaznaczając opcje colorize) 
- zrobiłem też osobną maskę na te suwaki - żeby dostosować kolor lepiej i powtarzałem dwa powyższe punkty. 

Wrzuciłem ci TIFFa w załączniku jak byś chciał zobaczyć jak to wygląda mniej więcej

// edit
A zawsze możesz zerknąć sobie też na poradniczek jakiś na youtubku typu "photoshop zmiana koloru produktu"  🙂 
 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Edytowane przez zvpol
  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.