Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

[Moderatorka] truśka.

veshaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, z góry Was uprzedzam iż poniżej zamieszczony tekst nie jest wzorem listu motywacyjnego. Uważam, że na forum graficzno- webmasterskim pisanie listu motywacyjnego to lekka przesada, dlatego też postaram się odnieść w poniższym podaniu do punktów wymaganych przed administracje.
Mam na imię Weronika i mam 17 lat. Urodziłam i wychowałam się w Częstochowie- świętym mieście co roku odwiedzanym przez miliony pielgrzymów. Gdy byłam małym dzieckiem zawsze marzyłam, aby pójść w ślady mojej babci i zostać chirurgiem to marzenie trwało aż do pierwszej klasy gimnazjum, kiedy to stwierdziłam, że medycyna Mnie nie interesuję i właśnie od tamtej pory zaczęłam interesować się kinematografią w takim stopniu, że właśnie przyszłość chciałabym powiązać z tą dziedziną. Uwielbiam pisać scenariusze, mam na koncie kilka amatorskich scenariuszy, jednakże nigdzie jeszcze nie zostały użyte liczę na to, że w przyszłości uda Mi się je wyprodukować. To nie scenarzystką chcę być, jak już zdołaliście się domyślić, ale krytkiem filmowym. Mam nadzieję, że Mi się uda, a jeśli nie to zawsze zostaje McDonald's ( żartuje ), jesli nie filmy, to zajmę się logistyką. Od września zaczynam drugą klasę szkoły średniej. W wolnych chwilach gram w tenisa. To dla treningu niestety poprzez mój ostatni wypadek kontuzja nie pozwala Mi na granie, dlatego też na korcie nie wydziano Mnie już od niespełna pięciu tygodni. W dużym także stopniu interesuję się grafiką i tu właśnie: stop przechodzimy na życie wirtualne i pasję ,dzięki której się tu właśnie znalazłam- na spacecms! 
Mogę śmiało powiedzieć, ze moje poczatki w grafice komputerowej miały czas w 2012 roku, kiedy po raz drugi stałam się moderatorka na pewnej sieci counter-strike i awansowałam na posadę administratora. Potrzebowalismy wtedy grafiki na forum, wiec super grafik verka ( taki miałam kiedyś nick ) wzięła się za gimpa i pracowała w nim niecałe 3 miesiące prawie nic się nie nauczyłam, dlatego też nigdy nie zaliczam tego czasu do mojej aktualnej grafiki. Poważniejszy start w grafice odniosłam pod koniec sieronia 2013 roku, gdzie byłam ( można tak powiedzieć ) współwłaścicielką sieci counter-strike ( sieć wciąż istnieje ma 8k użytkowników, zainteresowanych zapraszam na pw ), wtedy wzięłam się za identyfikację wizualną wiem może Wam się to wydawać dziwne, bo moja specjalizacją jest tagging, ale to jednak logo było moją pierwszą pracą w Photoshopie. Lo widnieje do tej pory na tej sieci, czyli już prawie dwa lata! Po tym jak zadebiutowałam logiem wzięłam się za grafikę forumowa i i zlecenia darmowe. Obejrzałam jeden tutorial, dotyczacy grafiki i odniosłam debiut w syfnaturach. Możecie Mi wierzyć lub nie, ale nigdy więcej nie przeczytałam, ani nie obejrzałam żadnego poradnika. Zawsze byłam samoukiem i tak zostało to teraz. To moje największe osiągnięcie w grafice- ogarnęłam photoshopa bez niczyjej pomocy jedynie ten jeden poradnik pomógł Mi przy podstawach. Oczywiście w 2013 dalej tworzylam sygnatury, avatary i bannery, ale niestety szkoła zmusiła Mnie do do mojej pierwszej przerwy od Photoshopa. Trwala kilka miesięcy i znowu na początku 2014' otworzyłam Photoshopa i zaczęłam już robić prace "na poziomie". Jeszcze zeszłego roku zdążyłam zarejestrować się na moim pierwszym forum graficznym, gdzie już tego roku ( 2014 ) stałam się Junior Grafikiem ( zainteresowanych nazwą forum również zapraszam na pw ). Rangą cieszylam się krótko, gdyż forum zostało zamknięte. I znowu zrobiłam sobie przerwę, która trwała kilka miesięcy, ale niestety przerwa była również spowodowana tym, iż zrezygnowałam z administratora na sieci, o której już wspomnialam. Minęła kolejna przerwa, a ja zajęłam się web designem i stworzyłam projekt dla mojej sieci, ktora po dobociu niespełna 200 użytkowników została przeze Mnie zamknięta i wtedy po miesiącu znowu zrobilam sobie przerwę. Prawdziwy sukces w taggingu i identyfikacji wizualnej odniosłam w wakacje 2014' gdzie pokonałam wielu świetnych tagger'ow i logomaniakow. Pod koniec lipca, albo w połowie zostałam moderatorka na forum graficznym, które po dwu miesięczny stażu zostało zamknięte. Od tamtej pory moja przerwa w grafice była najdłuższa ( oczywiście nigdy nie rezygnowlam z oglądania prac innych, ani śledzenia trendów graficznych, ale niestety nie otwieralam juz Photoshopa ). Dopiero tego roku ( 2015 ) w marcu, albo kwietniu powróciłam do grafiki, aczkolwiek nie robiłam prac systematycznie. W ciągu tych wszystkich przerw zdążyłam "obić" się o różne fora, zostając moderatorka, wiec mogę śmiało powiedzieć, ze mam duże doświadczenie w moderacji for.
Wracając jeszcze do mojej osoby staram się być miła, a zarazem szczera dla osób otaczających Mnie. Czasem nie wytrzymuje i rzeczywiście zdarza się, że dochodzę do kłótni z użytkownikami, ale zawsze przy takich sytuacjach staram się utrzymywać kulturę w dużym stopniu. Zapomniałam napisać czegoś bardzo ważnego, że w cs' a zaczęłam grać w 2010 roku [img]emoticons/default_wink.png[/img] Wcześniej jeszcze grałam w gta sa:mp, ale to już taki dodatek dla naprawdę zainteresowanych.
Myślę, że na tym wątku mogę skończyć pisanie mojego podania. Mam nadzieję, że dotrwaliscie do tego momentu i Was za bardzo nie znudziłam historią mojej grafiki i innych doświadczeń. 
Pozdrawiam i zapraszam do kreatywnej argumentacji. Postarajcie się być szczerzy w swoich wypowiedziach.
PS. Wiem, ze nie mam 75. postów, ale myślę, ze to nie jest przeszkoda. I jeszcze raz napiszę, że jestem tego bardzo dobrze świadoma, więc jeśli Wasza wypowiedź będzie negatywna, to postarajcie się to dobrze uzasadnić [img]emoticons/default_wink.png[/img] Zapomniałam dodać najważniejszego, że chciałabym się zająć działem grafiki, zlecenia etc.

[quote]Jestem na Tak. Jesteś aktywna, dużo przesiadujesz na forum i wgl.
Lubie ciebie pomagasz mi z partnerami i innymi dupelerkami.
Bardzo duże TAK[/quote]
A jak ja napisałem podanie to takiej reakcji nie było [img]emoticons/default_sad.png[/img] 

Truśka, wiadomo, że na tak [img]emoticons/default_smile.png[/img] 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.