Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Czy to jest prawdziwe zdjecie?


pandackratka
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez RzJakRzetelny,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Z gory przepraszam jesli zly dzial ale mam pytanie i mysle ze tutaj moge dostac rzetelna odpowiedz. Mianowicie moj przyjaciel wyslal mi taka fotke a mi sie wydaje ze to fejk. Moglby ktos podpowiedziec czy moj przyjaciel nie jest klamczuszkiem?

Dziekuje z gory za odpowiedz i pozdrawiam 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Zdjęcie według mnie jest prawdziwe. Nie widać za bardzo śladów cięcia i wstawiania tego opakowania czy rachunku, linie są ładne i na krawędziach jest równomiernie światło rozłożone. Światło pada w tym samym kierunku na kierownicę co na opakowanie. Na rachunku jest jakieś zagięcie ale ciężko to zweryfikować, raczej nie ma się do czego przyczepić bo ton tego cienia nie odstaje od jakoś dziwnie od reszty. Zdjęcie mogło być też trochę przycięte.

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.