Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Galeria Kris

Kris
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez urazy, ale styl jakim wykonales tą prace jest ohydny .-. Typografia jest bardzo slaba. Barwy w bg sa bardzo mdle i takie jednolite. Ten śmieszny prostokąt na kryciu jest zbędny. Jakościowo tez nie jest dobrze.
Tej pracy nawet nie można porównać z twoją identyfikacją wizualną, to tak jakby zupełnie inny grafik ją wykonal, ale w końcu każdy grafik ma dziedzinę, w której sie specjalizuje.
Pozdrawiam.
PS. Mam nadzieję, że wrzucisz tu kiedyś coś o wiele lepszego ; ) i ze przyjmiesz tą krytykę z motywacją. 

[quote]Bez urazy, [/quote]No co ty - konstruktywna krytyka to dobra krytyka [img]emoticons/default_smile.png[/img]
Co do typografii- tu się przyznam bez bicia, że nie miałem na nią pomysłu i nie poświęciłem jej większej uwagi. W następnych projektach bardziej postaram się ją dopasować.
Dzięki za opinię, w następnych pracach (jeśli będą) postaram się zrobić coś mniej ohydnego [img]emoticons/default_wink.png[/img]
PS Wreszcie coś innego niż "Praca słaba 2/10", "Fajna praca 8/10 bo może być lepiej" [img]emoticons/default_wink.png[/img]

bannerek.png.3f5446ae833a0f50f014c059484dfdb0.png

• 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
[img]http://i.imgur.com/ZR3xMl6.png[/img]
Hey [img]emoticons/default_wink.png[/img]
Od dłuższego czasu zajmuję się powyższym zleceniem, dlatego nie jestem aktywny na forum. Polega to na zrobieniu kilkunastu kart dla państw, dodanie kolarzy i wpisanie odręcznie wszystkich cyferek. Nużące, ale cóż zrobić [img]emoticons/default_smile.png[/img] Jak oceniacie?

bannerek.png.3f5446ae833a0f50f014c059484dfdb0.png

Ten styl jest taki powrzechny, ze jak patrzę na tą pracę, to widzę Euro Sport, chociaż oni nardziej ciemniejsze kolory robią. Co do twojego wykonania, to nie jest źle fakt nie widzę kreatywności w tej pracy, ale być może tak chciał zleceniodawca. Minus to flaga u góry, która nie współgra z poniższą belka, a także tabelka- tutaj mam na myśli ten jaśniejszy kolor, bo wygląda nieestetycznie. Jeszcze widzę typo z gradientem tutaj jednak bym z tego zrezygnowała. 
Pozdrawiam i życzę miłej pracy [img]emoticons/default_wink.png[/img]

• 3 tygodnie później...
Odniosę się do ostatniej pracy. Nie jestem pewien, czy to aby odpowiednie miejsce na tego typu grafikę, ale skoro jużto wrzuciłeś to lecimy.
Za dużo to tu nie powiem. Kolorystycznie jest kiepsko, jakaś taka blada ta zieleń, gdybyś użył ciemniejszego odcienia, napis, które de facto jest dość irytująco rażący, byłby lepiej wyeksponowany. Co ja mogę więcej dodać? Chyba wsio...

giphy.gif

• 3 tygodnie później...