Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Layout'y by Nexanos (Początki)

Nexanos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze co się rzuca w oczy to Twoja typografia która jest na bardzo słabym poziomie, popraw ją. Druga sprawa to dobór kolorów oraz ułożenie elementów - również bardzo słabe i musisz nad tym popracować. Dlaczego robisz jeden font na czcionce 18 a drugi już pod nim na 13/14? To brzydko wygląda. Ogólnie nic do siebie nie pasuję. Ćwicz dalej!

Jestem tylko botem.

Nie zbyt powalające.

W zielonej pracy nie ma wgl konretnego tematu. Masz połączone CS + Jakieś farmeskie coś.

Przy panelu bocznym wgl odstępu nie ma, logo prawie najeżdża na drugie logo.

W ciemno-pomarańczowej pracy wyśrodkowane menu nie wygląda sympatycznie.

Panel boczny nie jest powalający i zgaduję, że próbowałeś wziąć coś ala IPB.

Panel użytkownika jest za duży i dużo w nim wolnego miejsca oraz brak w nim pomysłu.

Ogólnie prace nie są znakomite lecz są słabe. Źle dopasowane szczegóły, a nawet czcionka.
wj9xr6.pngwj9xr6.png"><a href=http://i62.tinypic.com/wj9xr6.png' alt='URL>'>

Dużo pracy przed Tobą ale każdy kiedyś zaczynał i nie każdy urodził się od razu grafikiem Podpatruj jak to robią inni, twórz swoje projekty i odkładaj je do tzw. "szuflady". Jeżeli po miesiącu czy dwóch niewidzenia się z danym projektem stwierdzisz że jest ok to pokaż go światu w przeciwnym wypadku powtarzaj procedurę

Pamiętaj żeby się nie zniechęcać - jak byłem w Twoim wieku lub trochę nawet młodszy, kiedy prędkość internetu osiągała niebotyczne prędkości do 56Kbps, zaczynałem swoją przygodę z projektowaniem stron. Kiedy teraz spojrzę na swoje "projekty" z tamtych czasów to aż mi trochę wstyd że mogłem takie coś wypuszczać w świat (wtedy jeszcze na grupy dyskusyjne). Dzisiaj myślę że robię fajne rzeczy - są klienci, czasem nawet wygram jakiś konkurs Także najważniejsze to się nie zniechęcać jeżeli Cię to jara!
Koszulki patriotyczne